برگزاری بزرگترین گردهمایی شتاب‌دهنده‌ها در مشهد
استارت‌آپ‌ها برای رسیدن به موفقیت، به فضای فیزیکی، فکری و فرهنگی برای پرورش و حمایت از ایده‌های نوآورانه نیاز دارند. این استارت‌آپ‌ها از روزهای اولیه شکل‌گیری تا رسیدن به اهداف و برنامه‌ها در کوتاه مدت و همچنین کمک به تبدیل آن‌ها به شرکت‌های بزرگ و تعیین‌کننده در بازارهای هدف در بلندمدت، به پشتیبانی نیاز دارند. اینجا است که شتاب‌دهنده‌‌ها راه را برای موفقیت کسب‌و‌کارهای نوپا هموار می‌کنند. در همین راستا، قرار است تا بزرگترین گردهمایی شتاب‌دهنده‌ها در مشهد برگزار شود.

گردهمایی بزرگ شتابدهنده‌ها اولین گردهمایی در این سطح است که در شهر مقدس مشهد برگزار می‌شود. در این گردهمایی که با مدیریت اکبر هاشمی مدیر مسئول و سردبیر هفته‌نامه شنبه برگزار می‌شود، ناصر غانم زاده، محسن ملایری، حمزه قطبی نژاد، رضا کلانتری‌نژاد و محمدامین صمیمی مدیران شتاب‌دهندها حضور دارند و پیرامون فرصت‌ها و تهدیدهای سرمایه‌گذاری و نحوه کار شتاب‌دهندها صحبت کرده و از تجربیاتشان به‌‌عنوان کارآفرین و موفقیت‌ها و شکست‌هایشان خواهند گفت.

مطلب پیشنهادی

۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان بزرگ‌ترین مرد خودروساز دنیا!

آنها همچنین در مورد برنامه‌هایشان برای جذب استارتاپ‌های استان‌های خراسان یا سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی شتاب‌دهنده در استان‌های خراسان صحبت خواهند کرد. البته این به مفهوم این نیست که از دیگر استان‌ها کسی نمی‌تواند در این گردهمایی شرکت کند. همچنین اکبر هاشمی هم در بخش کوتاهی در مورد PR (روابط عمومی) و نقش محتوا در موفقیت استارتاپ‌ها سخنرانی می‌‌کند.

همه علاقمندان به حوزه کارآفرینی و استارت‌آپ‌ها می‌توانند از طریق ثبت‌نام در این گردهمایی بزرگ شرکت کنند. استارتاپی‌هایی هم که تمایل دارند با میهمانان برای ورود به شتاب‌دهندها رودررو حرف بزنند؛ یا کسانی که می‌خواهند برای راه‌اندازی یا مشارکت در راه‌اندازی شتاب‌دهنده در استان‌شان از نزدیک با مدیران شتاب‌دهنده‌ها مذاکره داشته باشند؛ می‌توانند با تهیه بلیط vip بعد از اتمام گردهمایی در بخش vipp مستقر شوند. بزرگترین گردهمایی شتاب‌دهنده‌ها 13 اسفندماه 95 در شهر مشهد برگزار خواهد شد.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال