بازارچه ایده و فکر و جوانی
گالری عکس: پرسه در استارتاپ‌های الکامپ ۲۰۱۶ (بخش پایانی)
اگر موفق به بازدید از سالن الکام استارز نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ نشدید؛ جای نگرانی نیست! ما به جای شما تمام این سالن و ۲۴۰ شرکت نوپای مستقر در آن را بازدید و عکس‌برداری کردیم که در ادامه می‌توانید تماشا کنید.

در دنیای امروز، ایده‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان دارنده ایده‌های نو و بدیع پیش‌ران صنعت و اقتصاد هستند. امروزه، آینده بسیاری از صنایع به‌خصوص صنعت آی‌تی و فناوری براساس آمار و ارقام رشد تعداد استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاری روی این حوزه ارزیابی می‌شود. 

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: پرسه در استارتاپ‌های الکامپ ۲۰۱۶ (بخش اول)

خوش‌بختانه در دو سال اخیر و با اقدام شایسته و بسیار ارزشمند سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کل کشور، استارتاپ‌های برتر بعد از داوری با هزینه‌ای بسیار کم این فرصت را پیدا کردند در بزرگ‌ترین گردهمایی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران حضور داشته باشند و ایده و محصول خود را در معرض بازدید عموم و داوری قرار دهند.

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: پرسه در استارتاپ‌های الکامپ ۲۰۱۶ (بخش دوم)

امسال نزدیک به ۲۴۰ شرکت نوپا از میان بیش از ۵۰۰ متقاضی بررسی، داوری و ارزیابی شدند و در نهایت در الکامپ حضور یافتند. این شرکت‌ها عمری کمتر از سه سال دارند. برترین استارتاپ‌ها قرار است راهی نمایشگاه سبیت آلمان شوند. 

بخش سوم و نهایی گزارش تصویری سایت شبکه از سالن ۱۸ محل استقرار الکام استارز آماده است و تقدیم شما عزیزان می‌شود. دو بخش قبلی این گزارش را می‌توانید از لینک‌های بالا مشاهده کنید:


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز