بازارچه ایده و فکر و جوانی
گالری عکس: پرسه در استارتاپ‌های الکامپ ۲۰۱۶ (بخش پایانی)
اگر موفق به بازدید از سالن الکام استارز نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶ نشدید؛ جای نگرانی نیست! ما به جای شما تمام این سالن و ۲۴۰ شرکت نوپای مستقر در آن را بازدید و عکس‌برداری کردیم که در ادامه می‌توانید تماشا کنید.

در دنیای امروز، ایده‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان دارنده ایده‌های نو و بدیع پیش‌ران صنعت و اقتصاد هستند. امروزه، آینده بسیاری از صنایع به‌خصوص صنعت آی‌تی و فناوری براساس آمار و ارقام رشد تعداد استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاری روی این حوزه ارزیابی می‌شود. 

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: پرسه در استارتاپ‌های الکامپ ۲۰۱۶ (بخش اول)

خوش‌بختانه در دو سال اخیر و با اقدام شایسته و بسیار ارزشمند سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کل کشور، استارتاپ‌های برتر بعد از داوری با هزینه‌ای بسیار کم این فرصت را پیدا کردند در بزرگ‌ترین گردهمایی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران حضور داشته باشند و ایده و محصول خود را در معرض بازدید عموم و داوری قرار دهند.

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: پرسه در استارتاپ‌های الکامپ ۲۰۱۶ (بخش دوم)

امسال نزدیک به ۲۴۰ شرکت نوپا از میان بیش از ۵۰۰ متقاضی بررسی، داوری و ارزیابی شدند و در نهایت در الکامپ حضور یافتند. این شرکت‌ها عمری کمتر از سه سال دارند. برترین استارتاپ‌ها قرار است راهی نمایشگاه سبیت آلمان شوند. 

بخش سوم و نهایی گزارش تصویری سایت شبکه از سالن ۱۸ محل استقرار الکام استارز آماده است و تقدیم شما عزیزان می‌شود. دو بخش قبلی این گزارش را می‌توانید از لینک‌های بالا مشاهده کنید:

برچسب: