ارزان‌‌ترین سرویس اینترنت ADSL ماهانه را کدام شرکت ارائه می‌دهد؟ مهر 99
اگر قصد خرید سرویس اینترنت ثابت را دارید و نمی‌دانید کدام شرکت ارائه دهنده اینترنت را انتخاب کنید و اگر قیمت بسته‌های اینترنتی برایتان مهم است و می‌خواهید نسبت به مبلغ پرداختی بیشترین حجم اینترنت را دریافت کنید، ما در جدول ادامه مطلب بسته‌های اینترنتی 9 شرکت اینترنتی کشور را از نظر قیمت و حجم با یکدیگر مقایسه کردیم. با بررسی این جدول می‌توانید ارزان‌ترین اینترنت ماهانه متناسب با مصرف خود را انتخاب کنید.

توجه: جدول اینترنت ارزان ماهانه صرفا مقایسه‌ای است بر ارزان‌ترین قیمت اینترنت ماهانه بر اساس اعلام شرکت‌ها. این جدول درباره کیفیت سرویس‌ها نیست. اعداد و ارقامی که در این جدول مشاهده می‌کنید در سایت‌های این شرکت‌ها درج شده است و سایت شبکه تنها آن‌ها را گردآوری کرده است. همچنین از شرکت‌های دیگر ارایه‌دهنده خدمات اینترنتی در کشور دعوت می‌کنیم که ما را از خدمات خود مطلع کنند تا در نسخه‌های بعدی این مطلب از آن‌ها استفاده شود.

 • ترافیک داخلی: منظور از ترافیک داخلی هر ترافیک با میزبانی داخلی است یعنی سایت ها و اپلیکیشن هایی که سرور آن در داخل کشور می باشد.
 • لیست سایت‌ها و اپلیکیشن های داخل کشور
 • ترافیک پیام‌رسان‌‌های داخلی مورد تایید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، طبق مصوبه 265 بصورت یک سوم بها محاسبه می‌شود.
 • ترافیک بین الملل: منظور از ترافیک بین الملل هر ترافیک با میزبانی خارجی است یعنی سایت ها و اپلیکیشن هایی که سرور آن در خارج از کشور می باشد مانند اینستاگرام، تلگرام، گوگل و ....

 قیمت اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 512kb/s

ارزانترین اینترنت ثابت ماهانه با سرعت 512kb/s

مقرون به‌‌‌صرفه ترین اینترنت یک‌ماهه - سرعت 512kb/s

 • همانطور که در جدول اینترنت ثابت یک‌ماهه - سرعت 512kb/s مشاهده می‌کنید شرکت آسیا تک بیشترین حجم وکمترین قیمت را برای سرویس‌ خود در نظر گرفته است.

قیمت اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 1mb/s

ارزانترین اینترنت ثابت یک‌ماهه - سرعت 1mb/s

مقرون به‌صرفه ترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 1mb/s

 •  در جدول اینترنت 1 مگابایت از نظر قیمت و حجم شرکت مخابرات با 25 گیگابایت اینترنت به قیمت 20000 تومان مقرون به‌صرفه ترین اینترنت را ارائه می‌دهد.

ارزانترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 1mb/s

 • همانطور که مشاهده می‌نمایید در جدول اینترنت 1 مگابایت شرکت مبناتلکام با قیمت 19900 تومان ارزانترین اینترنت را ارائه داده است.

قیمت اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 2mb/s

ارزانترین اینترنت ثابت یک‌ماهه - سرعت 2mb/s

مقرون به‌صرفه ترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 2mb/s

 •  در جدول اینترنت 2 مگابایت از نظر قیمت و حجم شرکت مخابرات با 40 گیگابایت اینترنت به قیمت 25000 تومان مقرون به‌صرفه ترین اینترنت را ارائه می‌دهد.

ارزانترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 2mb/s

 • همانطور که مشاهده می‌نمایید در جدول اینترنت 2 مگابایت شرکت مبناتلکام با قیمت 24700 تومان ارزانترین اینترنت را ارائه داده است.

قیمت اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 3mb/s

قیمت اینترنت ثابت یک‌ماهه - سرعت 3mb/s

مقرون به‌صرفه ترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 3mb/s

 •  در جدول اینترنت 3 مگابایت از نظر قیمت و حجم شرکت مخابرات با 50 گیگابایت اینترنت به قیمت 35000 تومان مقرون به‌صرفه ترین اینترنت را ارائه می‌دهد.

قیمت اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 4mb/s

ارزانترین اینترنت ثابت یک‌ماهه - سرعت 4mb/s

مقرون به‌صرفه ترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 4mb/s

 •  در جدول اینترنت 4 مگابایت از نظر قیمت و حجم شرکت‌های های‌وب و پارس آنلاین  با 90 گیگابایت اینترنت به قیمت 50000 تومان مقرون به‌صرفه ترین اینترنت را ارائه می‌دهد.

ارزانترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 4mb/s

 • همانطور که مشاهده می‌نمایید در جدول اینترنت 4 مگابایت شرکت مبناتلکام با قیمت20000 تومان ارزانترین اینترنت را ارائه داده است.

قیمت اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 8mb/s

ارزانترین اینترنت ثابت یک‌ماهه - سرعت 8mb/s

مقرون به‌صرفه ترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 8mb/s

 •  در جدول اینترنت 8 مگابایت از نظر قیمت و حجم شرکت‌های های‌وب و پارس آنلاین  با 200 گیگابایت اینترنت به قیمت 63000 تومان مقرون به‌صرفه ترین اینترنت را ارائه می‌دهد.

ارزانترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 8mb/s

 • همانطور که مشاهده می‌نمایید در جدول اینترنت 8 مگابایت شرکت مبناتلکام با قیمت 25000 تومان ارزانترین اینترنت را ارائه داده است.

قیمت اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 16mb/s

ارزانترین اینترنت ثابت یک‌ماهه - سرعت 16mb/s

مقرون به‌صرفه ترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 16mb/s

 •  در جدول اینترنت 16 مگابایت از نظر قیمت و حجم شرکت‌های های‌وب و پارس آنلاین  با 400 گیگابایت اینترنت به قیمت 100000 تومان مقرون به‌صرفه ترین اینترنت را ارائه می‌دهد.

ارزانترین اینترنت ADSL یک‌ماهه - سرعت 16mb/s

 • همانطور که مشاهده می‌نمایید در جدول اینترنت 16 مگابایت شرکت مبناتلکام با قیمت 40000 تومان ارزانترین اینترنت را ارائه داده است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     ثبت اشتراک نسخه آنلاین

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

 • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

 • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال