گزارش تصویری
گالری عکس روز اول نمایشگاه الکامپ 2015
بزرگ‌ترین رویداد صنعت فاوای ایران از امروز صبح کلید خورده است و چهار روز داغ را پیش‌رو داریم. در الکامپ امسال، بیش از 450 شرکت در مساحتی به متراژ 23 هزار متر شرکت کردند. بزرگان به دنبال تثبیت نام و سهم خود از بازار و شرکت‌های در حال رشد و نوپای بازار به دنبال معرفی و جذب مشتری هستند.

الکامپ امسال در حال و هوای تازه و بهتری نسبت به سال گذشته برگزار می‌شود. چون اول؛ مجری آن سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کل کشور است که تمام همت و عزم خود را روی هرچه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه گذاشته است. دوم، نهادهای دولیتی در قالب دولت الکترونیکی حضور دارند. بیش از 40 نهاد و سازمان دولتی در نمایشگاه امسال شرکت کردند. سوم، بیش از 80 شرکت نوپا و استارت‌آپ فرصت حضور در الکامپ 21 را دارند. چهارم، امیدهای زیاد به آینده و دوران پساتحریم باعث شده شرکت‌ها به دنبال بازاریابی و جذب مشتری باشند و تلاش و استراتژی‌های جدیدی اتخاذ کنند. 

به همین دلیل، نصرالله جهانگرد در مراسم افتتاحیه عنوان می‌کند: «بیست ویکمین نمایشگاه الکامپ نشانه برپا خواستن و شتاب گرفتن صنعت ICT کشور است.» و همین‌طور ناسرعلی سعادت، رئیس سازمان نصر کشوری می‌گوید: «الکامپ در مسیر خود قرار گرفته و امیدوارم بیش از 20 دوره پیش به این نمایشگاه توجه شود.» 

سایت شبکه در چهار روز برگزاری این نمایشگاه سعی می‌کنند مهم‌ترین خبرها، رویدادها و حس خوب نمایشگاه را به همراه کلی اطلاعات فنی دیگر از شرکت‌ها به اطلاع علاقه‌مندان برساند. اولین سری از عکس‌های نمایشگاه الکامپ 2015 را می‌توانید در ادامه ببینید تا دستان بیاید در نمایشگاه چه خبر است و چه شرکت‌هایی حضور دارند. گالری عکس روز اول نمایشگاه از شرکت‌های حاضر در سالن خلیج‌فارس تهیه شده است. در روزهای آینده به سراغ سالن‌های دیگر هم خواهیم رفت. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟