مایکروسافت استور به جای ویندوز استور
اگر در آپدیت آتی ویندوز 10، ویندوز استور را ندیدید، نگران نشوید
تا عرضه به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 زمان زیادی باقی نمانده است. به‌روزرسانی جدیدی که به گفته مایکروسافت قرار است قابلیت‌های متعددی را در اختیار کاربران قرار داده و یکسری قابلیت‌ها را تغییر دهد. ویندوز استور یکی از مولفه‌هایی است که قرار است دست‌خوش تغییر شود.

کاربران ویندوز 10 به خوبی با فروشگاه ویندوز موسوم به Windows Store آشنایی دارند. فروشگاهی که قرار است در آینده نقش بزرگی را در اکوسیستم مایکروسافت بازی کند. بر همین اساس مایکروسافت تصمیم گرفته است همراه با عرضه به‌روزرسانی بعدی به جای آن‌که از عبارت ویندوز استور استفاده کند از عبارت مایکروسافت استور استفاده کند. پیش‌نمایش جدیدی که به تازگی از سوی مایکروسافت عرضه شده نشان می‌دهد که نام و لوگوی جدیدی برای ویندوز استور طراحی شده است. لوگوی جدیدی که به ما اعلام می‌دارد از این پس مایکروسافت استور در اختیار ما قرار خواهد داشت. البته در پیش‌نمایش ویندوز 10 تغییر خاصی در ساختار استور اعمال نشده و تنها نام و لوگوی مربوط به این ویژگی تغییر پیدا کرده است. همچنین زمانی که به‌روزرسانی جدید 10 را دریافت کنید مشاهده خواهید کرد که آیکن این مولفه که در نوار وظیفه قرار دارد مشتمل بر کیسه‌های خریدی است که لوگوی این مولفه درون آن قرار گرفته است. این‌گونه به نظر می‌رسد که مایکروسافت از این نام و لوگو هم در فروشگاه‌های آنلاین و همچنین در فروشگاه‌های فیزیکی خود استفاده خواهد کرد. لازم به توضیح است که مایکروسافت در این زمینه هنوز اظهارنظر رسمی نکرده است. مایکروسافت در حال حاضر محصولات سخت‌افزاری و همچنین دستگاه‌های بخش ثالث را طریق فروشگاه مایکروسافت به فروش می‌رساند. اما این حرف به معنای آن نخواهد بود که در آینده فروشگاه مایکروسافت استور در ویندوز 10 نیز بر مبنای همین قاعده عمل کند.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز