D-Link DGS-1210/ME
نسل جدید سوییچ‌های دی‌لینک برای سرویس‌دهنده‌ها معرفی شدند
شرکت دی‌لینک از خط تولید سوییچ‌های جدیدی به نام DGS-1210/ME خبر داد. این سوییچ‌ها برای سرویس‌دهنده‌های اینترنت و ویدیو مناسب هستند.

خانواده جدید سوییچ‌های دی‌لینک از نوع مدیریتی برای لایه دو هستند. سری سوییچ‌های جدید DGS-1210/ME شامل مدل‌های ۸ پورته، ۲۴ پورته و ۴۸ پورته می‌شوند. 

مطلب پیشنهادی

۱۰ روتر وای‌فای هوشمندی که هرگز شما را ناامید نمی‌کنند
سرعت، امنیت و زیبایی را باهم تجربه کنید

مدل‌های ۸ پورته شامل دو درگاه برای SFP گیگابیتی اضافه نیز هستند اما در مدل‌های ۲۴ و ۴۸ پورته شاهد چهار درگاه برای ارتباطات فیبر نوری هستیم. در سوییچ‌های جدید دی‌لینک؛ برخی مدل‌ها از فناوری +PoE پشتیبانی می‌کنند و برخی دیگر خیر!

برخی از ویژگی‌های سوییچ‌های جدید شرکت دی‌لینک شامل رابط کاربری گرافیکی تحت وب، رابط کاربری خط فرمان، Gigabit port surge protection،مLink OAM،مdying gasp و کاهش مصرف انرژی در مدل‌های فاقد +PoE هستند.

 این سوییچ‌ها از ابزارها و امکاناتی برای کنترل پهنای‌باند، لینک اگریکیشن، شنود و احرازهویت IGMP و دیگر امکانات معمول‌ سوییچ‌های لایه دو برخوردار هستند. 

سوییچ‌های گیگابیتی جدید شرکت دی‌لینک از هم‌اکنون در کانال‌های فروش این شرکت قابل سفارش‌دهی هستند. هنوز قیمت نهایی این سوییچ‌ها اعلام نشده است ولی به گفته دی‌لینک این سوییچ‌ها برای شرکت‌های ISP و سرویس‌دهنده‌های خدمات ویدیویی یا شرکت‌های ارایه‌دهنده سرویس‌های دیتا به مشتریان مناسب هستند. 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال