محصولی خاص از شرکت Thermaltake
این ماوس دستان شما را در داغ‎ترین بازی‎ها خنک می‌کند
اگر چه بازی‎های کامپیوتری برعکس بازی‎های ورزشی فیزیکی نیاز به فعالیت بدنی چندانی ندارد، اما هیجان موجود در این بازی‎ها ضربان قلب شما را بالا برده و گردش خون شما را افزایش می‎دهد. سیستم و کارکرد بدن انسان به گونه ای طراحی شده است که وقتی آدرنالین افزایش می‎‎یابد، بدن احساس می‎کند فعالیتی فیزیکی شکل گرفته است و نتیجه این است که شروع به عرق کردن می‎کند. به همین دلیل، همیشه برای علاقمندان به بازی‎های کامپیوتری این خطر وجود دارد که به سندروم دست‎های عرق کرده دچار شوند.

 شرکت‌های سخت افزاری همواره تلاش کرده‎اند تا با ارائه انواع روش‎های منحصر به فرد خود مشکل عرق کردن دست حین بازی را کاهش دهند. ترمال‎تک هم از قافله عقب نمانده و تصمیم گرفته تا با ماوس جدید خود به کمک رفع مشکل عرق کردن دست در حین بازی بشتابد.

ماوس جدید این شرکت با نام Ventus X با یک روکش مات مخصوص که ساختار کمی‎ زبر و خشن دارد باعث شده تا ماوس شما در شرایط مرطوب نیز خشک باقی بماند. علاوه بر این، به وسیله ساختار شبکه لانه زنبوری که روی این ماوس طراحی شده، تهویه هوای بیشتری در کف دست شما صورت بگیرد. این ایده زمانی به کار می‎آید که وقتی شما به طور جنون‌آمیزی مشغول تیراندازی به دشمنان خود هستید و هیجان در شما به اوج خود رسيده است، عرقی که در کف دست شما شکل می‎گیرد تا حد زیادی توسط جریان هوای عبوری در اطراف دست شما خشک شود.

سایر قابلیت‎های این ماوس شامل پوشش لاستیکی مخصوص در دو طرف است آن تا باز هم مشکل عرق کردن را برطرف کند و یک حس‌گر لیزری با چنان دقتی که می‎تواند تا مرز 5700  نقطه در هر اینچ افزایش پیدا کند. برای کسانی که می‎خواهند ماوس مخصوص بازی خود را تا حد امکان برای رسیدن به حداکثر کارایی سفارشی‌سازی کنند، هم دکمه‎های قابل برنامه‌ریزی و تعدادی وزنه قابل تنظیم در نظر گرفته شده است.

با این اوصاف، به نظر می‎رسد انتخاب این ماوس یک انتخاب هوشمندانه باشد و علاقه‌مندان به بازی‎های کامپیوتری را از مشکلات ناشی از عرق کردن کف دست نجات دهد. این ماوس در حال حاضر با قیمت 50 دلار آماده خریداری است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟