سری جدیدی از تجهیزات مخصوص بازی
با مجموعه Cerberus Arctic ایسوس به سرزمین‌های شمالی سفر کنید
شرکت «ایسوس» مجموعه‌ای جدید از سری تجهیزات مخصوص بازی Cerberus را معرفی کرد. این سری جدید که با رنگ سفید عرضه شده، از نظر سخت‌افزاری مشابه و بهینه‌شده سری مشکی‌رنگ و رایج Cerberus است.

shabake-mag.jpg

صفحه کلید مخصوص بازی آرکتیک با طراحی ارگونومیک، ضدآب و با نورپردازی زیبا، دارای 12 کلید مجزا برای ذخیره فرامین ماکرو است. همچنین پوشش زیرین آن از لغزش روی میز جلوگیری کرده و کار را برای بازیکنان رایانه‌ای آسان‌تر می‌کند. برای سطح تماس دکمه‌ها نیز مانند سری قبل از صفحه SECC استفاده شده است تا دوام بالای آن‌ها تضمین شود. دو پروفایل متفاوت و قابل برنامه‌ریزی نیز وجود دارد که برای برنامه‌ریزی کارایی و کاربرد دکمه‌ها، دیگر نیازی به نصب نرم‌افزار جانبی نیست.
طراحی سازگار با هر دو دست از ویژگی‌های اصلی ماوس آرکتیک است. دقت 2500 dpi آن با قابلیت انتخاب و شخصی‌سازی چهار سطح مختلف از دقت، به‌سادگی می‌تواند پاسخ‌گوی نیاز بازیکنان رایانه‌ای باشد. همچنین با تقویت کلیدهای ماوس، دوام آن تا 20 میلیون کلیک برای هر دکمه بهینه شده است.

مطلب پیشنهادی

محصولات ایسوس برنده 9 جایزه Good Design 2016 شد
از سوی انستیتوی توسعه طراحی ژاپن

پد ماوس آرکتیک نیز از مواد پارچه‌ای درشت‌بافت تولید شده و با دوردوزی محکم، کفی مخصوص ضدلغزش و طرحی کاملاً متفاوت با گذشته عرضه شده است تا با سایر قطعات و نمای ظاهری سیستم شما تطبیق یابد.
هدست آرکتیک با رنگ جذاب و درایورهای نئودیمیومی 60 میلی‌متری، صدایی رسا و شفاف را در هر پلتفرمی به وجود می‌آورد. میکروفن دوگانه آن نیز به‌سادگی قابل شخصی‌سازی و جدا شدن است. هنگام استفاده از دستگاه‌های هوشمند، می‌توانید میکروفن اصلی را جدا کرده و از میکروفن میان سیم آن به‌منظور ارتباط صوتی استفاده کنید. کاپ هدست Cerberus Arctic نیز کل گوش را پوشش می‌دهد و ایسوس از چرم فرآوری‌شده در ساخت آن استفاده کرده تا در هنگام استفاده طولانی‌مدت، گردش هوا به‌آسانی انجام گیرد و کاربر احساس راحتی کند.

ایسوس

نظر شما چیست؟