دور دوم مسابقه اورکلاکینگ OC Showdown برای آماتورها شروع شد
پس از پایان یافتن دوره اول از سری مسابقات ROG OC Showdown که با پیروزی اورکلاکر آلمانی پایان یافت، دور دوم این مسابقات از 28 اکتبر (9 آبان‌ماه) آغاز شده و به مدت یک ماه در سایت Hwbot ادامه دارد.

طبق قوانین مسابقه فقط استفاده از خنک‌کننده های آبی/بادی مجاز بوده و شرکت کنندگان نباید از نیتروژن مایع یا سایر خنک‌کننده‌های با دمای زیر صفر استفاده کنند. در این راند شرکت‌کنندگان باید در سه آزمون XTU، بیشترین کلاک مرجع مادربورد و Y-Cruncher Pi-1b با هم رقابت کنند. هردو پلتفرم اینتل و AMD برای مادربوردهای ایسوس مجاز است و در آزمون XTU نتیجه نهایی برتعداد هسته‌های واقعی پردازنده تقسیم می‌شود. در آزمون Y-Cruncher Pi-1b نیز شرکت‌کنندگان نهایتاً مجاز به استفاده از پردازنده‌های شش هسته‌ای هستند.

ماهنامه شبکه: دور دوم مسابقه اورکلاکینگ OC Showdown برای آماتورها شروع شد

همچنین نفر آخر مسابقه، جایزه‌ای را با عنوان Underdog prize به خانه خواهد برد! این جایزه شامل یک مادربورد Z170i Pro Gaming و یک تیشرت ROG است که کمترین نتیجه را نسبت به نتیجه نفر نخست بدست آورده است! علاوه بر این جوایز با شرکت در دوره‌های بعدی این سری مسابقه شما می‌توانید شانس خود را در بدست آوردن جایزه اصلی که نسل بعدی مادربوردهای سری ROG است را امتحان کنید. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر یا شرکت در مسابقه می‌توانند به سایت رسمی این مسابقات مراجعه کنند. 

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال