CES 2016
اولین تصاویر از یخچال هوشمند سامسونگ با صفحه‌نمایش لمسی بزرگ
در حالی که هنوز درب‌های نمایشگاه CES 2016 گشوده نشده است؛ اما شرکت‌ها فناوری هیجان زیادی دارند محصولات خود را رونمایی کنند و با پیش‌دستی بر رقبا بتوانند از هیجان‌سازی بیشتری سود ببرند. سامسونگ امروز به صورت رسمی تصاویری از اولین یخچال/فریز خود با صفحه نمایش لمسی بزرگ منتشر کرد. پنلی که شبیه به یک گوشی تلفن همراه هوشمند است.

سامسونگ در تبلیغات و تصاویر بنرهای نمایشگاه چیزهایی نشان داده بود که امروز با تصاویری که منتشر شدغ معلوم گشت یخچال/فریزر جدید این شرکت است. سامسونگ می‌گوید یخچال قلب یک خانواده است. شاید به نوعی درست می‌گوید و هر آشپزخانه‌ای بدون یک یخچال/فریز خوب کامل نباشد. 

در زیر نمایی از پنل بزرگ و عجیب و غریب این یخچال که هنوز نامش را هم نمی‌دانیم؛ می‌بینید. اگر فقط این پنل را نگاه کنید شاید تصور بشود یک گوشی تلفن هوشمند اندرویدی است اما نیست و فقط پنل یک یخچال است. 

سامسونگ در چند سال اخیر سرمایه‌گذاری‌های زیادی روی خانه های هوشمند و اینترنت اشیا انجام داده است. این شرکت به معنای واقعی دنبال اتصال تجهیزات خانه به یکدیگر و کنترلر مرکزی خانه‌های هوشمند است. همان‌طور که گفتیم این یخچال/فریزر هنوز به طور رسمی معرفی نشده و ما اطلاعات زیادی از مشخصات و فناوری‌های جدیدش نداریم. نمی‌دانیم دقیقا این صفحه‌نمایش چه‌کار می‌کند و قرار است چه بشود. در تبلیغات سامسونگ مشخص است که این یخچال به قابلیت‌هایی مانند تقویم، آب و هوا، برنامه خرید و چیزهای دیگر از این دست مجهز است. تا چند روز دیگر ویژگی‌های خاص این یخچال منتشر می‌شود. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال