اگر گوشی آیفون دارید منتظر iOS 13 باشید
iOS 13 با چهار کاراکتر انیموجی جدید از می‌رسد
اپل همیشه از رویدادهای WWDC برای ارائه آخرین جزئیات و خصوصیات نسخه‌های بعدی سیستم‌عامل موبایل iOS که قرار است به‌زودی از راه برسند استفاده می‌کند. امسال، WWDC در تاریخ 3 ژوئن برگزار می‌شود و همه انتظار دارند که iOS 13 بیشترین توجهات را به‌خود جلب کند. پس زمان زیادی باقی نمانده است. گفته می‌شود که بخش جذاب iOS بعدی کاراکترهای جدید انیموجی هستند.

ثبثبثب.gif

اخبار زیادی در خصوص این‌که چه امکانات و ویژگی‌های جدیدی در iOS 13 وجود خواهد داشت منتشر شده است، از جمله دارک مود در تمام سیستم، تب‌های مربوط به اپلیکیشن و یک حرکت جدید دست برای undo، و البته یک تغییر کلی و اساسی در واسط آیپدها.

علاوه بر موارد فوق، قرار است در iOS 13 تعداد زیادی انیموجی (ایموجی‌های انیمیشنی) ببینیم. فعلا اپل یک پیش‌نمایش از 230 کاراکتر جدیدی که به کتابخانه خود اضافه کرده را نشان داده، اما یک گزارش جدید خبر از چهار مورد انیموجی جدیدتر می‌دهد.

به‌گفته «استیون تروتون-اسمیت»، توسعه‌دهنده، کاربران آخرین مدل‌های گوشی آیفون به‌زودی قادر خواهند بود تا سر خود را در قالب گاو، اختاپوس، موش و هم‌چنین صورت ایموجی قرار دهند.

با این‌که به‌نظر می‌رسد صورت‌های ایموجی خیلی جالب باشند اما شاید جالب‌ترین آن سر موش باشد. البته باید دید که به‌خاطر همکاری اپل و والت دیزنی، سر موش در iOS 13 مربوط به شخصیت معروف کارتونی یعنی میکی ماوس است یا این‌که باید منتظر یک موش معمولی باشیم.

ویژگی انیموجی روی گوشی‌های آیفون ایکس، آخرین مدل آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR و هم‌چنین جدیترین مدل آیپد پرو در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟