دفاع از خود با تولید صدایی شبیه به استادیوم فوتبال
چگونه یک گجت خیلی کوچک تبدیل به‌محبوب‌ترین دستگاه امنیتی دنیا شده است؟
بعد از افزایش حملات علیه افراد سالخورده، پلیس آمریکا از شهروندان مسن درخواست کرده که با همراه داشتن یک دستگاه جدید امنیتی بسیار ریز و کوچک از خود در برابر حمله‌کنندگان دفاع کنند.

این گجت کوچک که برای ساخت آن از وسایل نظامی الهام گرفته شده Safe Personal Alarm (زنگ هشدار شخصی امن) نام دارد، با تولید صدای بسیار بلند و گوشخراش افراد مزاحم را دور می‌کند و به‌همین علت به‌سرعت تبدیل به یکی از دستگاه‌های امنیتی محبوب در آمریکا شده است. صدای تولید شده گجت امنیتی فوق برابر با 130dB است و شدت صدای آن مشابه صدایی است که در یک استادیوم فوتبال یا در هنگان بلند شدن جت نظامی از روی زمین به‌گوش می‌رسد.

بر خلاف اسپری فلفل، حمل گجت Safe Personal Alarm به هر مکان حتی در هواپیما کاملا قانونی است و یک روش بسیار ایمن در دفاع شخصی است. برای کار با آن، نیاز به هیچ آموزش و مهارتی نیست و همه افراد فارغ از سن یا توانایی فیزیکی می‌توانند از آن استفاده کنند. به‌همین دلیل است که برای افراد مسن انتخاب ایده‌آلی به‌شمار می‌رود.

با این‌که در ابتدا Safe Personal Alarm برای محافظت از زنان جوان و بچه‌ها طراحی و تولید شد، اما میزان تقاضا برای آن در بین افراد مسن به‌طور غیرقابل باوری زیاد شده و به‌همین خاطر به‌سرعت در حال تبدیل شدن به یک هدیه محبوب در سال 2019 است.

شرکت سازنده برای افراد مسن یک تخفیف 50 درصدی درنظر گرفته، اما با توجه به‌میزان بسیار بالای تقاضا تاکنون بیشتر از 1.5 میلیون از این گجت امنیتی به‌فروش رفته و موجودی آن در انبارها نیز رو به‌اتمام است.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز