آخر هفته با شبکه
گالری عکس: خلق موجودات خیالی و عجیب دیجیتالی با تکه‌چسبانی در فوتوشاپ
«آرنه اولاف گورین فردریکسن« هنرمند تکه‌چسبانی دیجیتال از فوتوشاپ برای ساختن موجودات عجیب، نامتعارف و گاها خنده‌دار و مضحک استفاده می‌کند. وی برای ساخت این موجودات دیجیتالی اعضای مختلف بدن حیوانات را با یکدیگر ترکیب می‌کند. با ما همراه باشید.

فردریکسن در ابتدا این کار را تنها برای سرگرمی آغاز کرد. این کار از سال 2012 شروع شده و فردریکسن به‌طور منظم و روزانه عکس‌های دست‌کاری شده حیوانات را روی صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده است. وی در حال حاضر بیشتر از 14 هزار طرفدار دارد.

او برای خلق موجودات عجیب خود اول از همه دو عکسی را که با هم هم‌خوانی و سازگاری دارند انتخاب می‌کند. او در این‌باره به ردیت گفت: "حتما باید زاویه آن‌ها درست باشد و اگر بافت پوست یا پر آن‌ها تقریبا شبیه هم باشد کمک زیادی می‌کند. این قسمت سخت‌ترین بخش کار است." فردریکسن بعد از این‌که سر یک حیوان را روی جسم حیوانی دیگر قرار می‌دهد از ابزار فوتوشاپ برای حرکت، پاک کردن و یا اضافه کردن بخش‌های دیگر در پس‌زمینه تصویر می‌کند. به‌این ترتیب هیولایی ساخته می‌شود که به‌نظر در زندگی واقعی یافت می‌شود. 

او هم‌چنین تلاش می‌کند تا هنر عکاسان حفظ شود. وقتی به‌این عکس‌ها نگاه می‌کنیم بیشتر با قوه تخیل خارق‌العاده و هم‌چنین شوخ‌طبعی وی آشنا می‌شویم. اگر تمایل به دیدن تمام کارهای فردریکسن دارد صفحه شخصی او در اینستاگرام را دنبال کنید.

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: جدیدترین Roadster تسلا، ابرخودروی الکتریکی که از بوگاتی Chiron هم سریع‌تر است
آخر هفته با شبکه: تسلا Roadster جدید در 1.9 ثانیه 100 کیلومتر را طی می‌کند

مطلب پیشنهادی

گالری عکس: زیبایی فوق‌العاده و حیرت‌انگیز کهکشان‌های همسایه ما
آخر هفته با شبکه: تصاویر بین‌کهکشانی از قرن نوزدهم تا امروز


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 221 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال