تلفیقی از مُد، زیبایی، ماندگاری و فناوری
28/03/1394 - 02:00
حضور پررنگ سونی در هفته مُد تهران
دومین هفته مد تهران از تاریخ 23 تا 25 خرداد با حضور برندهای برتر صنعت مد، طراحان، دست‌اندرکاران و علاقه‌مندان به این صنعت، هنرمندان، افراد مشهور و اصحاب رسانه در مرکز تجاری سام در شمال پایتخت برگزار شد.

1606683296_1_0.gif

حضور پررنگ شرکت سونی موبایل در این رویداد به‌عنوان حامی رسمی، حال‌وهوایی متفاوت ایجاد کرد و مورد استقبال بازدیدکنندگان و دوستداران صنعت مد قرار گرفت. علاوه براین، سونی موبایل با برگزاری مسابقه‌ای از طریق برنامه Xperia Lounge این فرصت را به دوستداران فناوری و کاربران Xperia در ایران داد تا بتوانند با شرکت در این مسابقه شانس برنده شدن بلیت‌های VIP برای حضور در این رویداد را به دست آورند.

فناوری و مد دو بخش جدایی‌ناپذیر در زندگی امروز هستند و سونی موبایل در پیوند دادن این دو دنیای همگرا از طریق تولید محصولاتی که هم در کارایی فنی و ماندگاری پیشتاز بوده و هم زیبایی و برازندگی را به کاربران هدیه می‌دهند، پیشتاز است. این شرکت از نخستین شرکت‌های فناوری بود که برای سرعت بخشیدن به استفاده از دستاوردهای صنعت مد در محصولاتش به همکاری با پیشتازان این صنعت پرداخت. طیف گسترده‌ای از محصولات سونی از جمله تلفن‌های هوشمند سری Xperia Z و فناوری‌های پوشیدنی با همکاری نزدیک و مشترک با مراکز آموزشی و طراحان طراز اول دنیای مد طراحی شده‌اند.

سونی موبایل به خوبی توانسته است به کاربران اثبات کند که دیگر لازم نیست برای داشتن محصولاتی زیبا و مد روز، از بهره‌مندی پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز و داشتن محصولاتی بادوام چشم‌پوشی کنند چون تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و لوازم جانبی سونی موبایل نقطه تلاقی دو دنیای مد و فناوری هستند.

برگزاری هفته مد تهران فرصت مناسبی برای Sony Mobile بود تا تازه‌ترین و پیشرفته‌ترین محصولاتش را که کارایی، فناوری، ماندگاری و زیبایی را در هم تلفیق کرده‌اند، در این رویداد منحصر‌به‌فرد در غرفه اختصاصی‌اش و نیز در خلال نمایش‌های مد برگزارشده، برای کاربران، هنرمندان، علاقه‌مندان و دست‌اندرکاران صنعت مد ایران به نمایش بگذارد.

ایسوس

نظر شما چیست؟