جشنواره نوروزبازار بامیلو
از بامیلو خرید کنید، گلکسی اس سون اج برنده شوید
جشنواره نوروز بازار بامیلو از امروز یکشنبه اول اسفندماه آغاز شده و برای مدت ۲۱ روز ادامه دارد. شما نیز می‌توانید با شرکت در این جشنواره از تخفیف‌های گسترده بامیلو و جوایز ویژه‌ای که سامسونگ برای خریداران خود در نظر گرفته استفاده کنید.

امسال سامسونگ یکی از «سین‌»‌های سفره هفت سین بامیلو است و کاربرانی که محصولات سامسونگ را بخرند، امتیازات بیشتری برای شرکت در قرعه‌کشی اصلی بامیلو کسب می‌کنند. جایزه اصلی خانه هوشمند است که در اختیار نفر اول قرار می‌گیرد. سامسونگ به‌عنوان قدرت برتر دنیای فناوری، به‌عنوان اسپانسر این جایزه ویژه، خانه هوشمند مذکور را به جدیدترین محصولات هوشمند خود مجهز می‌کند. به این ترتیب برنده خوش شانس این خانه، در سال جدید وسایل نو و به روزی خواهد داشت که از طریق گوشی هوشمند و اتصال به اینترنت نیز قابل کنترل هستند.

علاوه بر جایزه اصلی، ۱۰ گوشی هوشمند گلکسی S7 edge به همراه هدفون‌های Level U و شارژر بی‌سیم برای افرادی که از طریق فروشگاه آنلاین بامیلو محصولات سامسونگ را خریدارای کنند، در نظر گرفته شده است. برای خرید محصولات سامسونگ کافی‌ است وارد وب‌سایت فروشگاه آنلاین بامیلو شوید و از آنجا به فروشگاه سامسونگ بروید و محصولات مورد نظرتان را بخرید، مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت کنید و آن را در هر آدرسی که دوست دارید تحویل بگیرید.

تمامی محصولات به‌روز سامسونگ اعم از گوشی‌های هوشمند مانند گلکسی S7 و S7 Edge و خانواده گوشی‌های A سال ۲۰۱۷، لوازم خانگی مانند جاروبرقی‌ و یخچال‌ها، تلویزیون‌های SUHD، UHD و FHD سامسونگ همه در این فروشگاه آنلاین که در وب‌سایت بامیلو قرار دارد، در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات موجود در فروشگاه سامسونگ در وب‌سایت بامیلو می‌توانید از طریق نشانی http://www.bamilo.com/samsung-shop اقدام کنید.

 

برچسب: 

مطالب پربازدید روز