تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲ بهمن‌ماه
مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون‌های ارشد و دکتری آزاد تمدید شد
ثبت‌نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.

1606683296_1_0.gif

داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نموده و دعوت به مصاحبه شده‌اند می‌توانند در رشته/ گرایشی که مصاحبه شده‌اند، حداکثر ۲۰ محل دانشگاهی را انتخاب نمایند. هیچ یک از پذیرفته‌شدگان مراحل قبلی ازمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی که در واحدهای دانشگاهی محل پذیرش قبلی خود ثبت‌نام نموده‌اند، مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت نیستند.

داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده‌اند می‌توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۲۰ رشته/محل را انتخاب نمایند. هیچ یک از پذیرفته‌شدگان مراحل قبلی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی که در واحدهای دانشگاهی محل پذیرش قبلی خود ثبت‌نام نموده‌اند مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت نخواهند بود. متقاضیان می توانند برای ثبت نام به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمایند.

با توجه به محدود بودن رشته/محل های ارائه شده لازم است داوطلبان قبل از تهیه کارت اعتباری ثبت‌نام از ارائه رشته / محل مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایند. به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج این مرحله از تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی هفته اول بهمن ماه اعلام خواهد شد .

شایان ذکر است ثبت‌نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد ودکترای تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲ بهمن‌ماه تمدید شد.

 

ایسوس

نظر شما چیست؟