مدیر بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ایران خبر داد:
به‌زودی بازی کلش‌ اف‌ کلنز رفع فیلتر می‌شود!
09 آذر 1395
برخی سایت‌ها خبر فیلتر شدن بازی کلش‌ اف‌ کلنز از روز گذشته را منتشر کردند. خبری که خیلی زود صحت آن تایید شد و به سرعت در اینترنت دست به دست گذشت. در چند روز اخیر چندین بازی و شبکه اجتماعی فیلتر شدند.

فیلتر شدن بازی معروفی مانند کلش اف کلنز که تا کنون آزاد بوده و مشکل خاصی نداشته است، تعجب جامعه بازی‌دوستان را به همراه داشت؛ به طوری که حسن کریمی قدوسی، مدیر بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به سرعت واکنش نشان داده و به برخی از بازی‌دوستان خبر داد این فیلتر ناخواسته و بر اثر یک اشکال در شبکه اینترنت داخلی است. 

مطلب پیشنهادی

دانشمند ایرانی نظریه انیشتین را رد کرد
سرعت نور متغیر است نه ثابت

قدوسی وعده داده است به‌زودی و خیلی سریع بازی کلش اف کلنز رفع فیلتر می‌شود. مدیر بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به برخی بازی‌سازان اطلاع داده است «بر اساس پیگیری‌های انجام شده از کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، مشکل پیش آمده به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور است. بدون شک این موضوع همیشگی نخواهد بود و به زودی باید شاهد برطرف شدن این مشکل باشیم».

سایت ایستا دیروز گزارش داد، علاوه بر بازی کلش اف کلنز؛ چندین بازی دیگر مانند کلش رویال و بازی‌های شرکت سوپرسل نیز محدود شده و امکان ورود به بازی از اینترنت ایران وجود ندارد. 

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال