دعوت از شرکت‌های دانش‌بنیان
فراخوان مشارکت در پروژه «بومی‌سازی سیستم‌های انتقال نوری» + دانلود فرم
مرکز تحقیقات مخابرات ایران از شرکت‌های دانش بنیان که به مشارکت و سرمایه‌گذاری 50 درصدی در پروژه بومی‌سازی سیستم‌های انتقال مخابرات نوری پرظرفیت تمایل دارند، طی فراخوانی دعوت به‌عمل آورده است.

1606683296_1_0.gif

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات هم‌اکنون قصد دارد با مشارکت شرکت‌های داخلی نسبت به بومی‌سازی «سیستم‌های انتقال نوری POTN با قابلیت ROADM تا نرخ بیت ۱۰۰G» که سیستم انتقال مخابرات نوری پرظرفیت محسوب می شوند، اقدام کند. لذا با اعلام فراخوانی، از شرکت‌های مخابراتی تولیدی و دانش بنیان که تمایل به همکاری در قالب مشارکت و سرمایه‌گذاری حداقل ۵۰ درصدی در زمینه بومی‌سازی سیستم‌های انتقال نوری پرظرفیت، دعوت کرده در این پروژه همکاری کنند.

به گزارش مهر، همچنین مرکز تحقیقات مخابرات ایران برای مشارکت در بومی‌سازی سیستم‌های دسترسی نوری PON نیز فراخوان جداگانه‌ای در راستای مشارکت با شرکت‌های تولیدی و دانش بنیان در قالب همکاری و سرمایه‌گذاری اعلام کرده است. علاقه‌مندان برای مشارکت در این فعالیت باید برنامه، فناوری مورد نظر، طرح تجاری و توجیهی خود را به گروه ارتباطات نوری پژوهشکده فناوری ارتباطات مرکز تحقیقات مخابرات ایران تحویل دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر دفتر گروه ارتباطات نوری پژوهشكده فناوری ارتباطات با شماره‌های 84977443 و 84977951 آماده پاسخ‌گویی به سوالات است. همچنین فرم ارائه سوابق علمی-اجرايی از لینک زیر قابل دانلود است:
 

دانلود فرم ارائه سوابق علمی-اجرایی و مشارکت در پروژه بومی‌سازی سیستم‌های نوری

 

 

ایسوس

نظر شما چیست؟