حمایت سازمان نصر تهران از ایده‌های نوین کسب‌وکار فناوری اطلاعات
سازمان نصر تهران با برگزاری «دومین جایزه چالش نوآورانه» از راه‌انداری کسب‌و‌کارهای شخصی مبتنی بر ICT حمایت می کند. سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با همکاری انجمن تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورهای عرب (اجمع)، دومین دوره جایزه چالش نوآورانه را اسفندماه 93برگزار می‌کند.

 دراین جایزه که همچون اولین دوره برگزاری آن به صورت رایگان برگزار می‌شود، از طرح‌های منتخب جوانان ایرانی خلاق در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات که دارای منافع اجتماعی، زیست‌محیطی و با قابلیت حل مشکلات واقعی  هستند، حمایت مادی و معنوی می‌شود.

اولین دوره جایزه چالش نوآورانه، شهریورماه 93با هدف تشویق و حمایت جوانان ایرانی برای «راه‌اندازی کسب و کارهای نوپای شخصی» برگزار شد و درنهایت  6طرح برگزیده از دید داوران و حضارموفق به کسب جوائز مادی و معنوی شد.براساس اعلام کمیته راهبری برگزاری دومین جایزه چالش نوآورانه، حمایت‌های مالی این دوره جایزه، ویژه اجرا و پیاده‌سازی طرح‌های برنده در قالب قراردادهای یک‌ماهه با مبلغ‌های 100 الی 150 میلیون ریال متناسب با ویژگی‌های طرح است.

همچنین با توجه به اهداف برگزارکنندگان در راستای حمایت از جوانان خلاق و مبتکر، این قراردادها با شرایطی تدوین می‌شوند که در آن کلیه مالکیت‌های مادی و معنوی محصول نهایی متعلق به ارایه‌دهندگان طرح بوده و برگزارکننده‌ها در این موضوع منتفع نخواهند بود. اهدای گواهینامه معتبر به طرح‌های برنده نیز از دیگر برنامه‌های دومین جایزه چالش نوآورانه خواهد بود. از این رو، سازمان نصر تهران از کلیه فعالان و جوانان دعوت می‌کند ایده‌های نوین راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار بر مبنای ICT را برای حضور در این برنامه ارائه کنند.

متقاضیان تنها تا 18 بهمن ماه فرصت دارند با مراجعه و ثبت‌نام در این وب سایت ثبت‌نام کرده و تا 26 بهمن ماه طرح‌های پیشنهادی خود را به منظور حضور در این رقابت ارسال کنند. براین اساس 50 طرح برگزیده از میان طرح‌های ارسالی در مرحله نخست این جشنواره موردارزیابی قرار می‌گیرند و در نهایت کمیته داوران دومین جایزه چالش نوآورانه، 15 طرح برتر را اعلام خواهد کرد.

 

ایسوس

نظر شما چیست؟