مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2022
20/04/1400 - 09:10
 ساعت پخش بازی ایران و سوریه در مقدماتی جام جهانی 2022
تیم ملی فوتبال کشورمان، پنج‌شنبه شب در قالب مسابقات مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2022، به مصاف تیم ملی سوریه می‌رود. ما در این قسمت برترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی را که بازی ایران و سوریه در مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2022 را پخش می‌کنند جمع‌آوری کرده‌ایم. برای تماشای پخش زنده و آنلاین بازی ایران و سوریه در مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2022 بر روی لینک‌هایی که در ادامه مطلب آمده است کلیک کنید.

مطلب پیشنهادی

برنامه بازی های تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی 2022

ساعت بازی ایران و سوریه

  • تیم های ملی ایران و سوریه در مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به مصاف هم خواهند رفت .
  • تیم ملی فوتبال ایران جهت رویارویی با تیم ملی سوریه 22 آبان ساعت 10:30 صبح بیروت را به مقصد امان ترک می‌کند.

تاریخ و ساعت بازی ایران و سوریه در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر

  • تاریخ: سه‌شنبه 25 آبان 1400
  • ساعت: 19:30

سایت‌های پخش زنده و آنلاین بازی ایران و سوریه

اپلیکیشنهای پخش زنده و آنلاین بازی ایران و سوریه

تماشای پخش زنده و آنلاین بازی‌های مقدماتی جام جهانی 2022 بر روی گوشی همراه می‌تواند برای آن‌هایی که در زمان پخش بازی‌های مدنظرشان در خانه نیستند، یک گزینه عالی باشد. خوشبختانه در چند سال اخیر، به لطف افزایش سرعت اینترنت همراه، دسترسی به تلویزیون‌های اینترنتی بسیار رونق پیدا کرده است. در ادامه می‌توانید این اپ‌ها را دانلود کرده و از تماشای پخش زنده و آنلاین بازی ایران و سوریه لذت ببرید.

اپلیکیشن تلوبیون: پخش زنده و آنلاین بازی ایران و سوریه

اپلیکیشن آنتن: پخش زنده و آنلاین بازی ایران و سوریه

اپلیکیشن آیو: پخش زنده و آنلاین بازی ایران و سوریه

  • با انجام قرعه کشی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی، شاگردان دراگان اسکوچیچ در گروه اول با تیم های کره جنوبی، عراق، امارات، سوریه و لبنان همگروه شد؛ گروهی که می توان گفت به مراتب از گروه دوم ساده تر است.
  • با توجه به قرعه کشی صورت گرفته، ایران از 11 شهریورماه امسال کار خود را در یک دیدار خانگی مقابل سوریه آغاز می کند و سپس دو بازی بیرون از خانه مقابل عراق و امارات خواهد داشت.
  • سپس ایران در تهران میزبان کره جنوبی است و در آخرین بازی دور رفت باید در لبنان به مصاف تیم ملی این کشور برود. در واقع در دور رفت، ایران سه بازی خارج از خانه و دو بازی در تهران برگزار می کند و در دور برگشت شرایط برعکس خواهد بود.
  • جالب اینکه آخرین بازی تیم ملی هم 9 فروردین ماه سال 1401 در تهران برگزار می شود و شاگردان اسکوچیچ می توانند با شکست لبنان در ورزشگاه آزادی جشن صعود به جام جهانی را برپا کنند.

ایسوس

نظر شما چیست؟