01/03/1400 - 14:10
شرایط جدید دورکاری کارمندان در تهران- خرداد 1400
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران با تاکید بر اینکه باید از عادی انگاری کرونا در دستگاه‌های دولتی خودداری شود، در عین حال از دورکاری کارمندان در تهران از ابتدای خردادماه سال جاری خبر داد. در ادامه مطلب شرایط و ساعت کاری کارمندان در تهران را مشاهده نمایید.

شرایط جدید دورکاری کارمندان در تهران- خرداد 1400

در تشریح اعمال دورکاری ادارات از فردا (شنبه،یکم خرداد 1400) در استان تهران گفت:

  • بی‌تردید باید از عادی انگاری کرونا در تمامی دستگاه ها خودداری کنیم. البته این موضوعی است که همه شهروندان به آن باید توجه داشته باشند تا خدایی نکرده بار دیگر گرفتار خیز جدیدی از این بیماری نشویم.
  •  به حمدالله در حال حاضر همکاری دستگاه های دولتی در رعایت پروتکل های بهداشتی مناسب است به شکلی که شاهد رعایت بالای 70 درصد فاصله‌گذاری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح ادارات هستیم که امیدواریم این روند ادامه پیدا کند و این موارد حتی بیش از پیش مدنظر پرسنل قرار گیرد.

شرایط دورکاری کارمندان در خرداد 1400

 درحال حاضر تهران در شرایط نارنجی کرونا قرار دارد لذا بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا در شهرهای نارنجی از فردا یکم خرداد ماه:

  • کارمندان مشاغل ضروری و مهم می‌توانند تا 70 درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند.
  • سایر ادارات هم باید نیمی از کارمندان به صورت دورکاری کارهای خود را انجام دهند؛ یعنی در این بخش نیز تا 50 درصد می‌توانند به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند.

ساعات کاری کارمندان شهر تهران از خرداد 1400

وی با تاکید بر اینکه در شرایط کرونا تا دستورالعمل جدید ستاد مقابله با ویروس کرونا ساعت کار کارمندان همانند قبل خواهد بود ادامه داد.

به این ترتیب:

  • ساعت کار کارمندان از 30: 7 دقیقه صبح تا 14:30 دقیقه عصر خواهد بود. 
  • مصوبات ستاد ملی کرونا لازم‌الاجراست و اجرای شرایط شهرهای نارنجی به تمامی دستگاه‌های استان تهران ابلاغ شده و بر اجرای آن نیز نظارت خواهد شد.

ایسوس

نظر شما چیست؟