نظام جدید - نظام قدیم
15 تير 1398
دریافت کلید آزمون (پاسخنامه) کنکور تجربی 98
کلید اولیه کنکور سراسری تجربی سال 98 ساعت 21 یکشنبه 16 تیرماه 98 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود. در ادامه این مطلب می‌توانید کلید آزمون (پاسخنامه) رشته‌ تجربی کنکور 98 را دانلود کنید.

کلید آزمون (پاسخنامه) کنکور تجربی 98 

برای دریافت کلید آزمون (پاسخنامه) کنکور تجربی 98 اینجا کلیک کنید.

دانلود دفترچه سوالات کنکور 98

برای دریافت دفترچه سوالات آزمون سراسری سال 1398 اینجا کلیک کنید.


کلید کنکور ۹۸ یکشنبه منتشر می شود

با توجه به انتشار دفترچه سؤالات گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی کنکور 98، کلید اولیه سؤالات آزمون سراسری تجربی سال 1398 (داخل کشور)، از ساعت 21 روز یکشنبه 16 تیر در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

دفترچه سؤالات برای داوطلبان خارج از کشور ساعت 16 روز یکشنبه 16 تیرماه 98 منتشر خواهد شد و در ادامه آن کلید اولیه سؤالات رشته تجربی (خارج از کشور)، روز چهارشنبه بعدازظهر 19 تیر 98 از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

آزمون سراسری تجربی سال 98 برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در کنکور سراسری تجربی سال 98 تعداد یک میلیون و 119 هزار و 15 داوطلب ثبت نام کردند که با توجه به اعلام علاقمندی به گروه‌های آزمایشی دوم و سوم، تعداد یک میلیون و 353 هزار و 324 کارت ورود به جلسه آزمون صادر شد.

آزمون در صبح و بعدازظهر پنجشنبه 13 تیر و صبح و بعدازظهر جمعه 14 تیر 9 در 381 شهرستان و بخش مختلف کشور و 518 حوزه امتحانی برگزار شد.

برای کنکور سراسری سال 98 با توجه به تغییر نظام آموزش متوسطه یک مجموعه سوال برای دانش آموزان نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی و یا نظام قدیم آموزش متوسطه و یک مجموعه سوال برای دانش آموزان نظام جدید (نظام جدید 6-3-3) طراحی شده بود.

پس از برگزاری آزمون و پس از تصحیح برگه‌ها، کارنامه اولیه در دهه دوم مردادماه 98 منتشر می‌شود. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند با در نظر گرفتن ظرفیت دانشگاه‌ها در مهلت اعلام شده نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. نتایج نهایی آزمون سراسری سال 98 در دهه سوم شهریورماه 98 منتشر می‌شود.

ایسوس

نظر شما چیست؟