اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 98
24 فروردين 1398
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور: با توجه به تعویق افتادن زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98 نتایج آزمون ارشد 98 در مهرماه اعلام می شود. در این مطلب می‌توانید آخرین اخبار اعلام نتایج آزمون کنکور کارشناسی ارشد 98 را بخوانید.

ابراهیم خدایی  ضمن همدردی با هموطنان سیل زده درباره جزئیات تعویق کنکور کارشناسی ارشد 98  گفت: با توجه به درخواست یک سری از داوطلبان، شورای سنجش و پذیرش دانشجو،  با تشکیل جلسه‌ای صرفاً وضعیت تعویق آزمون کارشناسی ارشد 98 را در دستور کار خود قرار داد.

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 98

وی ادامه داد: با توجه به پیش بینی‌های سازمان هواشناسی و گزارش‌های هلال احمر و وزارت کشور از وضعیت موجود استان خوزستان، در نهایت با تعویق آزمون کارشناسی ارشد از 5 و 6 اردیبهشت ماه به 23 و 24 خرداد 98 موافقت شد و انشاالله آزمون در تاریخ اعلام شده برگزار می‌شود.

 این تعویق شامل آزمون کنکور سراسری 98 نمی‌شود

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: این تعویق شامل آزمون سراسری نمی‌شود و این آزمون در زمان مقرر 13 و 14 تیرماه برگزار می‌شود با این تعویقی که در برنامه زمانی پیش آمد، اعلام نتایج آزمون مذکور با تأخیر روبرو خواهد بود.

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 98

خدایی افزود: سعی می‌کنیم نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال 98 را هفته آخر شهریورماه و در بدترین شرایط، هفته اول مهر ماه اعلام کنیم.

وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی کارشناسی ارشد نیز گفت: همچنین سال تحصیلی کارشناسی ارشد ما با تأخیر روبرو می‌شود و مؤسسات آموزش عالی باید برنامه‌ریزی کنند تا این تأخیر را جبران کنند.

برچسب: 

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال