ساعت بازی ایران و یمن در جام ملت‌های آسیا 2019
جام ملت‌های آسیا 2019 در کشور امارات با حضور ۲۴ تیم برتر آسیا برگزار می‌شود. تیم ملی ایران در اولین بازی خود در این سری از مسابقات مقابل یمن قرار می‌گیرد. در ادامه زمان و ساعت دقیق بازی ایران و یمن در جام ملت‌های آسیا 2019 را مشاهده می‌کنید.

زمان بازی ایران و یمن در جام ملت‌های آسیا:

بازی ایران و یمن در تاریخ 17 بهمن ماه 1397 برگزار می‌شود.


ساعت بازی ایران یمن در  جام ملت‌های آسیا:

بازی ایران و یمن  در ساعت 19:30 شروع می‌شود.


ورزشگاه بازی ایران و یمن در جام ملت‌های آسیا:

بازی ایران یمن در ورزشگاه محمد بن زاید برگزار می‌شود.


کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران سعی دارد ترکیب اصلی این تیم را برای بازی نخست جام ملت های آسیا مقابل یمن مخفی نگه دارد. با این حال می توان در خصوص حضور چند بازیکن در ترکیب اصلی تیم ملی مطمئن بود. بر اساس گمانه‌زنی‌ها ترکیب احتمالی تیم ملی ایران مقایل یمن به صورت زیر خواهد بود:

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران مقایل یمن

علیرضا بیرانوند که در چندماه اخیر عملکرد خوبی در تیم ملی و باشگاه خود پرسپولیس داشته است گزینه نخست کادر فنی برای محافظت از دروازه خواهد بود.
در خط دفاعی نیز اگر مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی تشدید پیدا نکند شاهد حضور این مدافع در کنار سیدمجید حسینی در قلب خط دفاع تیم ملی خواهیم بود. در غیر اینصورت بار دیگر روزبه چشمی به قلب خط دفاعی باز می گردد تا در جمع مدافعان بازی کند.
میانه میدان نیز در غیاب سعید عزت اللهی که مصدوم است به امید ابراهیمی می رسد تا در کنار مسعود شجاعی یا اشکان دژاگه بازیسازی کند.
البته این احتمال وجود دارد کی روش برای اینکه ترکیب خود را در بازی نخست تهاجمی کند از کریم انصاری فرد به جای کاپیتان های اول و دوم تیمش استفاده کند. همچنین مهدی طارمی و وحید امیری نیز به عنوان بازیکنان کناری در ترکیب تیم ملی قرار خواهند گرفت تا به همراه سامان قدوس حملات ملی پوشان را برنامه‌ریزی کنند.
سردار آزمون نیز بدون شک در نوک حمله بازی خواهد کرد تا بتواند توپ های ارسالی هم تیمی هایش روی دروازه حریفان را به گل تبدیل کند.


ساعت بازی ایران و یمن در جام ملت‌های آسیا 2019

گروه‌بندی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به شرح زیر است:

گروه A: امارات، تایلند، هند، بحرین

گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین، اردن

گروه C: کره‌جنوبی، چین، قرقیزستان، فیلیپین

گروه D (گروه ایران): ایران، عراق، ویتنام، یمن

گروه E: عربستان، قطر، لبنان، کره‌شمالی

گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان، ترکمنستان

برچسب: 

مطالب پربازدید روز