پس از انویدیا، نوبت پلتفرم AMD است
ایسوس کارت گرافیک STRIX RX 480 خود را معرفی کرد
شرکت ایسوس جدیدترین کارت گرافیکی خود را با تراشه RX 480 شرکت AMD معرفی کرده و این کارت گرافیک جدید با نام STRIX RX 480 نام‌گذاری شده است. همانطور که پیشتر ایسوس کارت گرافیکی‌های سری ROG STRIX را معرفی کرده بود، این کارت نیز با خنک کننده جدید، ظاهر متفاوت، قطعات با کیفیت و نرم افزار GPU Tweak II عرضه شده است. همانطور که قبلاً نیز اشاره کرده بودی، تراشه گرافیکی RX 480 از قابلیت‌های بالایی در اجرای بازی‌های ویدئویی "واقعیت مجازی" برخوردار است.

طراحی اختصاصی، قدرتمند و سریع

شرکت ایسوس کارت گرافیک ROG STRIX RX 480 را برای پشتیبانی از نسل جدید بازی‌های واقعیت مجازی طراحی و بهینه سازی کرده است. همچنین در سری اورکلاک شده این کارت و به لطف قطعات با کیفیت، فرکانس هسته‌های تراشه گرافیکی تا 1330 مگاهرتز افزایش یافته است.

فناوری DirectCU III به همراه فن‌های ابداعی لبه‌دار و FanConnect ایسوس

ROG STRIX RX 480 به آخرین سری از خنک کننده‌های DirectCU III مجهز شده که در طراحی و مهندسی این مدل از خنک کننده‌ها، تراشه کارت گرافیکی مستقیم با لوله‌های حرارتی در تماس است و این به دفع سریع و بهتر گرما کمک می‌کند. ساختار پره‌‌های سه فن از طراحی اختصاصی که از نوک بال هواپیمای جنگنده الهام گرفته شده و با توجه به نوع طراحی جریان هوا و فشار استاتیکی بیشتری تولید کرده و البته صدای کمتری نیز تولید می‌کند.

ایسوس کارت گرافیک STRIX RX 480 خود را معرفی کرد

ایسوس در کارت گرافیک‌های سری ROG STRIX برای خنک کنندگی پا را یک گام فراتر نهاده و با توجه به نحوه سنجش دمای داخل کیس بر پایه دمای پردازنده و مدار تغذیه مادربرد و گرم بودن نواحی کارت گرافیک، مدیریت کنترل دما را به کارت گرافیک سپرده و دو کانکتور مجزا برای اتصال فن و مدیریت دمای اطراف کارت گرافیک روی این سری از کارت‌ها اضافه کرده و آن را با نام FanConnect معرفی کرده است.

فناوری Auto-Extreme و قطعات با کیفیت و استاندارد Super Ally Power II

تمامی کارت گرافیک‌های ایسوس با فناوری Auto-Extreme طراحی و تولید می‌شوند. خط تولید تمام اتوماتیک و عدم دخالت انسان در پروسه تولید، درصد خطا را کاهش داده و قطعات با کیفیت و استاندارد Super Alloy Power II، تضمینی برای ماندگاری و طول عمر بالای کارت گرافیک است. همچنین قطعات این مدل با استاندارد SAP II مصرف را تا 50 درصد، دمای تولید شده را تا 50 درصد و نویز تولید شده توسط چوک‌ها را تا 22 برابر نسبت به مدل مرجع کاهش و بهبود داده است.

ایسوس کارت گرافیک STRIX RX 480 خود را معرفی کرد

پورت های HDMI اختصاصی واقعیت مجازی و نور پردازی Aura RGB

کارت گرافیکی‌های ROG STRIX RX 480 با فناوری نورپردازی Aura RGB این شرکت تجهیز شده است که به کاربر امکان انتخاب میلیون‌ها رنگ و 6 جلوه بصری مختلف در هر دو سمت کارت را می‌دهد تا سیستم را به سلیقه خود نورپردازی کند. این فناوری با مادربردهایی از ایسوس که فناوری Aura RGB را پشتیبانی می‌کنند؛ نیز سازگار است. ایسوس در ROG STRIX RX 480 پورت‌های سازگار با "واقعیت مجازی" قرار داده تا کاربر به راحتی "هدست‌های واقعیت مجازی" را متصل کرده و از بازی در محیط سه بعدی لذت ببرند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟