تبادل‌نظر با مهندس علی‌بالازاده در باره نتورک مارکتینگ و تفاوت آن با روش‌های شرکت‌های هرمی
نتورك ماركتينگ و راهکارهای فناوری اطلاعات برای شتاب‌دهی
علی بالازاده مدرس و مربی نتورک مارکتینگ و نویسنده کتاب پرفروش فالو، در این ویدئو توضيح می‌دهد که چگونه مي‌توان در اين حوزه ورود كرد و موفق شد؛ با توجه به بكر بودن استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در نتورك ماركتينگ می توان با استفاده از آن به موفقيت هاي چشمگير رسيد و مفهوم جادوي كار پاره وقت را از ديدگاه جيم ران درك كرد. این ویدئو از مجموعه گفت و گوهای تخصصی است که با استاتید، سخنرانان، مدرسین، مدیران و صاحبان کسب و کارهای مختلف انجام شده که می توانید آن را بصورت ویدیویی تماشا کنید.

در سلسله مباحث مربوط به بررسی کسب و کارهای موفق و شیوه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) به منظور شتاب‌دهی و هوشمند‌سازی کسب و کارها، در این ویدئو با یکی از اساتید که در حوزه نتورک مارکتینگ صاحب‌نظر بوده و نویسنده کتاب پرفروشی در این زمینه می باشد به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

شاید به کرات در خصوص شرکت‌های هرمی، شرکت‌های گلدکوئیستی و نتورک‌مارکتینگ مطالبی را خوانده یا شنیده باشید ولی در این ویدئو مهندسعلی بالازاده به ارائه توضیحات مبسوطی در خصوص تفاوت‌ها و شیوه موفقیت در این حوزه‌ها پرداخته است.

آیا تازه در حوزه نتورک مارکتینگ شروع به کار کرده‌ و علاقمند به فهم دانش لازم برای حضور در این حوزه هستيد؟ آیا نحوه ورود و مهارت‌های لازم برای موفقیت در این حوزه کاری را می‌دانید؟ آیا علاقمندید رد پای آی تی را در این حوزه شناسایی کنید؟ ...


مطلب پیشنهادی

بازاریابی اینترنتی و راهکارهای فناوری اطلاعات برای شتاب‌دهی و هوشمندسازی آن
تبادل‌نظر با ژان‌ بقوسیان متخصص بازاریابی اینترنت

علاقمندان به شناخت بیشتر حوزه نتورک مارکتینگ و فهم پاسخ سوالات فوق و موفقیت و میزان بهره‌برداری از فناوری اطلاعات و ارتباطات در این حرفه را، به مشاهده ویدئوی ذیل جلب می‌کنیم.

نتورك ماركتينگ و راهکارهای فناوری اطلاعات برای شتاب‌دهی 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال