تبادل‌نظر با ژان‌ بقوسیان متخصص بازاریابی اینترنت
بازاریابی اینترنتی و راهکارهای فناوری اطلاعات برای شتاب‌دهی و هوشمندسازی آن
ژان بقوسیان مدیر و موسس سایت مدیر سبزمتخصص بازاریابی اینترنتی است، در این ویدئو اشاره کرده که با سیستم سازی و به کمک فناوری اطلاعات و ارتباطات می توان سبب ساده سازی فعالیت های موجود در کسب و کار شد و راز پشت پرده شرکت های موفق با تنها چند کارمند و درآمدهای میلیون دلاری را مطرح کردند. این ویدئو دومین تبادل نظر از مجموعه گفت و گوهای تخصصی است که با استاتید، سخنرانان، مدرسین، مدیران و صاحبان کسب و کارهای مختلف انجام شده که می توانید آنرا بصورت ویدیویی تماشا کنید.

در سلسله مباحث مربوط به بررسی کسب و کارهای موفق و شیوه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) به منظور شتاب‌دهی و هوشمند‌سازی کسب و کارها، در این ویدئو با یکی از اساتید شاخص که در حوزه بازاریابی اینترنتی صاحب‌نظر بوده و در طول ده سال سابقه کارحرفه‌ای، کلاس‌ها و همایش‌های فراوانی در سطح کشور برگزار کرده، به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

بازاریابی اینترنتی را می‌توان تلفیق دو فعالیت عمده دانست: ترافیک و تبدیل، که فعالیت اول به مفهوم هدایت افراد به سایت و فعالیت دوم یعنی بازدید‌کننده را به خریدار تبدیل کرد.

در این ویدئو ژان بقوسیان به ارائه توضیحات در حوزه کاری خویش پرداخته و میزان استفاده از فاوا به منظور  تسریع‌ و شتاب‌دهی کسب و کار را بیان کردند.

آیا می‌دانید پشت‌پرده موفقیت بعضی از شرکت‌ها با درآمد میلیون‌دلاری و صرفا چند نفر کارمند چیست؟ چگونه می‌توان از هر مکان و هر زمانی به‌راحتی کسب و کارتان را هدایت کنید؟ و اینکه راز موفقیت بعضی از مدرسان با وجود بازار رقابت در همه حوزه های کسب و کار چیست؟


مطلب پیشنهادی

اصول مذاکره و راهکارهای آی‌تی برای شتاب‌دهی کسب‌وکارها
مصاحبه و تبادل نظر با مهندس فربدطهرانی

علاقمندان به شناخت بیشتر حوزه بازاریابی‌اینترنتی و فهم پاسخ سوالات فوق و موفقیت و میزان بهره‌برداری از فناوری اطلاعات و ارتباطات در این حرفه را، به مشاهده ویدئوی ذیل جلب می‌کنیم.

 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه         ثبت اشتراک نسخه  آنلاین 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network اینجا کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

برچسب: 

دیدگاه‌ها

تصویر میثم ابراهیمی
میثم ابراهیمی

این ویدئو برای من خیلی مفید بود. واقعا استفاده کردم. ازتون ممنونم

مطالب پربازدید

توسعه و پشتیبانی توسط : ایران دروپال
پشتیبانی توسط ایران دروپال