دیگر نگران سقوط گوشی از دستتان نباشید
ایربگ موبایل رسید!
هر کس که صاحب یک گوشی هوشمند است، یا تا به حال شاهد سقوط گوشی از دستش بوده است و یا به زودی شاهد آن خواهد بود.

با وجود این که واقعه سقوط گوشی از دست کاربر یک امر معمول است و ممکن است برای هر کسی اتفاق افتاده باشد، اما هنوز هم هیچ شرکتی نتوانسته است علاجی واقعی برای آن پیدا کند. درست است که شرکت‌هایی مثل کترپیلار گوشی‌های ضد ضربه تولید می‌کنند و یا سامسونگ سری اکتیو را روانه بازار کرده است؛ اما این گوشی‌ها با تمام سلیقه‌ها تناسب ندارند و از طرف دیگر قیمتشان بسیار زیاد است.

پیش از این هم طرح‌هایی مشابه کیسه هوا برای گوشی‌ها طراحی شده بودند؛ اما در کنار قیمت بالا، آن‌قدر بزرگ بودند که عملا کار با گوشی را به عذاب تبدیل کرده بودند. در همین بین، یک دانشجوی آلمانی به نام فیلیپ فرنزل توانسته است وسیله‌ای طراحی کند که گویا راه حل تمام این مشکلات است.

وسیله‌ای که فیلیپ دوست دارد آن را ایر بگ موبایل بنامد، در حقیقت یک سامانه تعلیق خودکار است که به محض این که سنسورهای آن تشخیص دهند گوشی در حال سقوط است، پایه‌هایی را در هشت زاویه آزاد می‌کند که با داشتن حالت ارتجاعی، فشار ضربه را به خود جذب می‌کنند تا گوشی شما آسیب نبیند و مجبور نشوید برای تعمیر آن حسابی دست به جیب شوید.

فرنزل قصد دارد به زودی کمپینی را برای تامین مالی پروژه خود به راه بیاندازد تا با تامین مالی این طرح، ایربگ موبایل را به تولید انبوه برساند.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟