تمدید شد!
24/10/1396 - 12:08
اینترنت رایگان برای مشترکان همراه اول
اینترنت جزو جدایی‌ناپذیر سبد خرید خانواده‌های ایران در این روزها است و تعلق خاطر مردم به این پدیده در هر قشری در حال افزایش است. از این رو، همراه اول برای مشترکان خود طرح ویژه‌ای تدارک دیده است.

شاید باورکردنی نباشد، اما اینترنت به قدری مسئله مهمی است که بازیکنان لیگ آفریقای جنوبی در ازای انتخاب شدن به عنوان MOTM  (بهترین بازیکن زمین) از طرف اپراتور Telkom، برنده 5 گیگابایت اینترنت رایگان می‌شوند!

از موضوع اصلی دور نشویم. همراه اول برای مشترکان خود برنامه ویژه‌ای تدارک دیده است. در این مطلب هم به آن اشاره کرده بودیم. حالا خبر رسیده که این طرح تمدید شده است؛ البته با کمی تغییر.

در طرح هدیه زمستانه همراه اول، کاربرانی که دارای هر نوع بسته همراهی یا نوترینو باشند، می‌توانند از ساعت 3 تا 7 بامداد از اینترنت نامحدود و رایگان بهره ببرند. لازم به ذکر است که برای فعال کردن این طرح، نیازی به وارد کردن کد خاصی نیست و طرح به صورت خودکار برای تمام مشترکان دارای بسته نوترینو فعال است.

ارزان‌ترین روش استفاده: اگر دوست دارید از این طرح استفاده کنید ولی نیازی به طرح‌های سنگین همراه اول ندارید، می‌توانید با مبلغ 4000 تومان، ارزان‌ترین بسته ماهانه را خریداری کنید و برای یک ماه در ساعات مشخص شده ازاینترنت نامحدود استفاده کنید.

ما از همراه اول به خاطر فعال کردن این طرح ممنونیم؛ اما ای کاش به جای کاهش ساعات مصرف، آن را افزایش می‌داد!

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟