Killer Wireless-AC 1535
نخستین آداپتور MU-MIMO 2×2 روی مادربوردهای MSI
شرکت Rivet Networks نخستین آداپتور شبکه‌های بی‌سیم AC با فناوری MU-MIMO 2×2 دنیا را معرفی کرد و وعده داد به‌زودی روی مادربوردهای شرکت‌های معروف عرضه خواهد شد.

 این آداپتور نام جالبی دارد؛ Killer Wireless-AC 1535 و فعلاً به‌صورت کارت PCI-Express عرضه می‌شود. سرعت این کارت شبکه چندان بالا نیست و فقط 867 مگابیت بر ثانیه روی دو شبکه 2.4 و 5 گیگاهرتز است، ولی به دلیل این‌که از فناوری‌هایی مانند Wave 2، ExtremeRange وMU-MIMO بهره می‌گیرد، مدعی است محدوده پوشش‌دهی بسیار بیش‌تری نسبت به کارت‌های شبکه بی‌سیم استاندارد AC دارد.

همچنین، با فناوری اختصاصی Advanced Stream Detect می‌تواند به‌طور خودکار ترافیک شبکه‌های حساس به زمان و تأخیر را شناسایی، طبقه‌بندی و در اولیت‌دهی قرار دهد. این فناوری برای شبکه‌هایی مناسب است که می‌خواهند از بازی‌های آنلاین، استریم ویدیو اچ‌دی و صدای زنده بسیار باکیفیت بهره ببرند. این کارت که با فناوری بلوتوث 4.1 مجتمع شده است، از کانال‌های رادیویی 20 و 40 مگاهرتز روی فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 20، 40 و 80 مگاهرتز روی فرکانس 5 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند. برای شروع این کارت فقط برای مادربوردهای MSI GT72 و نوت‌بوک‌های گیمینگ GT80 و مادربوردهای MSI X99A GODLIKE GAMING عرضه خواهد شد. پردازنده این آداپتور Atheros MU | EFX  شرکت کوالکام است. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.
برچسب: 

ایسوس

نظر شما چیست؟