Synology RT1900ac
سینولوژی هم روتر پرسرعت AC1900 معرفی کرد
در نمایشگاه کامپیوتکس امسال فقط ازراک نبود که ترک عادت کرده و روتر بی‌سیم عرضه کرد. شرکت سینولوژی که با محصولات NAS حرفه‌ای در بازار شبکه حضور دارد نیز یک روتر بی‌سیم پرسرعت AC1900 معرفی کرد تا مشتریانش بتوانند همراه با دستگاه‌های ذخیره‌ساز یک روتر مناسب هم بخرند.

روتر RT1900ac مشکی رنگ با چراغ‌های ‌ال‌ای‌دی چشمک‌زن و سه آنتن خارجی است. این روتر از MIMO 3×3 روی دو فرکانس کاری 2.4 و 5 گیگاهرتز استفاده می‌کند که در مجموع سرعتی 1.9 گیگابیتی ارائه می‌دهد. نکته جالب درباره این روتر درگاه‌های ارتباطی هستند. علاوه بر درگاه‌های معمول شبکه اترنت گیگابیتی و WAN، به سه درگاه USB 3.0 در کناره‌ها و یک اسلات کارت حافظه اس‌دی مجهز است. این اسلات کمک می‌کند تا این روتر یک فضای ذخیره‌سازی داخلی نیز داشته باشد و بتوان به‌طور مستقیم از روی اینترنت دانلود کرد.

سینولوژی از رابط گرافیکی دستگاه‌های NAS برای این روتر استفاده کرده که هم آشنا است و هم کاربری ساده‌ای دارد. روی این پنل تحت وب ابزارهایی برای بلوکه کردن دسترسی به اینترنت یا ابزارهای کنترل والدین نیز قرار دارد. کنترل ترافیک شبکه بی‌سیم برای بهبود کیفیت سرویس‌دهی و کنترل ترافیک مصرفی هر کاربر و دستگاه روی سایت‌های مختلف از امکانات دیگر این روتر بی‌سیم هستند. کاربران موبایل نیز می‌توانند با استفاده از برنامه‌های آندرویید و آی‌اواس این محصول را مدیریت کنند. قیمت RT1900ac هنوز اعلام نشده است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟