ذخیره‌ساز جدید نت‌گیر از سری محصولات ReadyNAS
شرکت نت‌گیر یک NAS جدید چهارکشویی از سری محصولات ReadyNAS خود با قابلیت Rackmount یا مناسب برای استفاده در رک‌ها به‌نام ReadyNAS 2304 معرفی کرد. این دستگاه در ادامه مدل ۲۱۲۰ اما با کارایی بهبود یافته و ویژگی‌های جدید است.

 اندازه این ذخیره‌ساز تحت شبکه 1U است و از پردازنده دوهسته‌ای اینتل سلرون با سرعت 2 گیگاهرتز و میزان حافظه رم 2 گیگابایت بهره می‌برد. نت‌گیر برای این NAS دو درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی و سه درگاه USB 3,0 برای افزایش ظرفیت فضای ذخیره‌سازی آن تعبیه کرده و تحت سیستم ‌عامل ReadyNAS OS 6.7 است. مشخصات سخت‌افزاری این NAS نشان می‌دهد برای مصارف تجاری رده متوسط بازار تولید شده است و می‌تواند فایل‌های بزرگ تولید شده توسط سرویس‌ها و نرم‌افزارهای کسب‌ و کارهای تجاری رایج بازار را مدیریت کند. ترافیکی که این دستگاه می‌‌تواند پاسخ‌گو باشد بین 1 تا 40 کاربر هم‌زمان است و حداکثر ظرفیت فضای ذخیره‌سازی آن به ۴۰ ترابایت می‌رسد. برای این NAS می‌توان از هارددیسک‌های SATA و SSD با اندازه‌های ۳.۵ و ۲.۵ اینچ استفاده کرد که قابلیت Hot Swap را پشتیبانی می‌کنند. سه فن ۴۰ میلی‌متری برای خنک‌سازی این دستگاه در نظر گرفته شده و با نرم‌افزار مجازی‌سازی وی‌ام‌ویر vSphere ESXi 6.0 سازگار است.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز