VCE VxRACK
رک هم‌گرا با معماری نرم‌افزارمحور و محاسبات کوانتا
با اوج گرفتن معماری نرم‌افزارمحور در حوزه‌های مرکز داده و تجهیزات ذخیره‌سازی، شرکت‌های متعددی به دنبال طراحی یک سخت‌افزار مناسب برای چنین کاربری‌هایی هستند.

 در ادامه این روند، شرکت VCE یک رک هم‌گرا با معماری‌های نرم‌افزارمحور به‌نام VxRACK طراحی و معرفی کرده است که می‌تواند میزبان هزاران سرور x86 نرم‌افزارمحور باشد و امکان مقیاس‌پذیری نرم‌افزارهای ذخیره‌سازی و محاسبات کوانتا را داشته باشد. VCE می‌گوید همان‌ طور که شرکت سیسکو روی سرورهای UCS از سیستم‌های Vblock بهره می‌گیرد، ما روی رک‌های VxRack از ماشین‌های کوانتا برای محاسبات استفاده می‌کنیم.

این سیستم می‌تواند با هایپروایزرهای KVM، سوییچ‌های Nexus مبتنی بر 10G Ethernet و نرم‌افزار VMware vRealize پیکربندی شود. برخی مدل‌های دیگر این رک هم می‌توانند با نرم‌افزارهای VMware EVO:RACK و VMware Virtual SAN پیکربندی و سازگار شوند. این رک مبتنی بر معماری VCE VScale است که این شرکت اخیراً به‌طور ویژه برای مدیریت مراکز داده معرفی کرده است. این معماری به گسترش کلاود و سرویس‌های مبتنی بر موبایل کمک کرده است و امکان مدیریت ساده‌تر سرورهای تیغه‌ای و رک‌ مانند را با کنسول‌های مدیریتی فراهم می‌کند. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز