Linksys EA8300
روتر سه‌‌بانده و خانگی جدید لینک‌سیس
شرکت لینک‌سیس که به معرفی دستگاه‌های بی‌سیم پرقدرت عادت دارد، یک روتر سه‌بانده اما کم‌قدرت و سطح متوسط برای کاربران خانگی معرفی کرد.

 EA8300 محصول جدید لینک‌سیس در رده AC2200 است که از یک باند رادیویی ۲.۴ گیگاهرتز با سرعت ۴۰۰ مگابیت و دو باند ۵ گیگاهرتز با سرعت ۸۶۷ مگابیت سود می‌برد و چهار آنتن خارجی برای MIMO 2x2 دارد.

به‌علاوه، این روتر به فناوری‌های MU-MIMO و Beamforming مجهز شده است. پردازنده این روتر ARMv7 و چهارهسته‌ای است که از سرعت ۷۱۶ مگاهرتزی در کنار ۲۵۶ مگابایت حافظه رم و ۲۵۶ مگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی سود می‌برد. امکانات ارتباطی این روتر شامل پنج درگاه اترنت یک گیگابیت (چهار درگاه برای شبکه محلی و یک درگاه برای WAN) و یک درگاه USB 3.0 برای اشتراک‌گذاری اطلاعات یا دستگاه‌هایی مانند چاپگر در شبکه است.

لینک‌سیس می‌گوید این روتر به فناوری‌هایی مانند Smart Connect میان باند‌های کاری ۵ گیگاهرتز، Seamless Roaming برای ارتباط خودکار دستگاه‌ها به روتر با بالاترین سطح سیگنال برای توسعه شبکه وای‌فای و Airtime Fairness برای توزیع عادلانه سیگنال‌ها در یک خانه است. این روتر با قیمت ۲۰۰ دلار وارد بازار خواهد شد. 

 

برچسب: 

مطالب پربازدید روز