Tenda A6
یک روتر دوبانده و پرسرعت مقرون به‌صرفه معرفی شد
شرکت تندا یک روتر دوبانده و پرسرعت مقرون‌به‌صرفه در رده AC1200 معرفی کرد. قیمت این روتر فقط ۳۵ دلار است.

روتر بی‌سیم A6 تندا از پردازنده دو هسته‌ای برودکام با سرعت ۹۰۰ مگاهرتز سود می‌برد و به چهار آنتن خارجی مجهز شده است. این آنتن‌ها ۵ دسی‌بل هستند و برای ایجاد یک شبکه بی‌سیم پرقدرت با محدوده پوشش‌دهی بالا طراحی شده‌اند. 

این دستگاه روی فرکانس ۲.۴ سرعت ۳۰۰ مگابیت و روی فرکانس ۵ گیگاهرتز سرعت ۸۶۷ مگابیت و در مجموع سرعت ۱۲۰۰ مگابیت به نمایش می‌گذارد. امکانات ارتباطی این روتر شامل یک درگاه WAN و سه درگاه LAN است. هر چهار درگاه صدمگابیتی هستند و برای کاربری‌های ساده و خانگی تعبیه شده‌اند. 

روتر جدید تندا که به نظر می‌رسد یک جایگزین برای روترهای سری N300 خانگی باشد و با قیمت بسیار مناسب خود؛ با استقبال روبرو شود؛ به قابلیت‌هایی مانند فناوری Beamforming، مود تقویت‌کنندگی وای‌فای، SSID فراگیر با قابلیت فعال/غیرفعال کردن آن، کنترل والدین، مدیریت از راه دور تحت وب، فایروال روی UDP و TCP، کنترل پهنای‌اند، شبکه میهمان، IPTV و مسیریابی ایستا است.

ویژگی‌های ویژه این روتر شامل برنامه‌ریزی هوشمند وای‌فای، برنامه‌ریزی هوشمند کاهش مصرف انرژی، سرویس کلاود تندا، اپلیکیشن‌های تندا و قابلیت خاموش/روشن چراغ‌های LED هستند. 

همان‌طور که گفتیم روتر A6 تندا قرار است به‌زودی در بازار امریکا به قیمت ۳۵ دلار عرضه شود. 


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز