Zyxel WRE6606
اولین روتر توسعه‌دهنده MU-MIMO زایکسل
شرکت مخابراتی زایکسل اولین روتر توسعه‌دهنده وای‌فای خود با قابلیت MU-MIMO را معرفی کرد. WRE6606 برای تقویت و توسعه محدوده پوشش‌دهی شبکه وای‌فای موجود در یک ساختمان و خانه به‌کار می‌رود و از استاندارد 802.11ac پشتیبانی می‌کند و در رده AC1300 است.

روترهای این رده از حداکثر سرعت ۴۰۰ مگابیت روی فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز و ۸۶۷ مگابیت روی فرکانس ۵ گیگاهرتز سود می‌برند. امکانات ارتباطی این روتر، یک درگاه اترنت یک گیگابیت و یک درگاه Micro USB برای منبع‌تغذیه است. البته، می‌تواند به‌طور مستقیم به دیوار و پریز برق متصل شود. در چندین مود کلاینت، اکسس‌پوینت و تقویت‌کننده عمومی کار می‌کند و عموماً وظیفه اصلی‌اش دریافت سیگنال‌های وای‌فای دریافت شده از روتر اصلی و بازنشر آن‌ها به‌صورت تقویت‌شده و فراگیر است.

مطلب پیشنهادی

یک پی‌سی در دستان شما

به قابلیت‌هایی مانند WPS و WMM مجهز است و سیستم خودکار انتخاب کانال رادیویی دارد. در مود کلاینت می‌تواند با استفاده از یک کابل، اینترنت را به دستگاه دیگری منتقل کند. طراحی این روتر بی‌سیم بسیار جمع‌وجور و سبک است به‌طوری که می‌شود در هر بخشی از خانه یا اداره روی دیوار یا زیر میز نصب شود. قیمت تقویت‌کننده MU-MIMO زایکسل ۷۰ دلار اعلام و از هم‌اکنون وارد بازار شده است.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟