معرفی تازه‌ترین محصولات شبکه
تی‌پی‌لینک در CES 2017 چه محصولاتی رونمایی کرد؟
تی‌پی‌لینک یکی از شرکت‌های بزرگ بازار شبکه به‌خصوص در آسیا و خاورمیانه است. در ایران نیز محصولات این شرکت فروش بالایی دارند. در ادامه می‌خواهیم نگاهی به تازه‌ترین محصولات این شرکت در سال ۲۰۱۷ بیندازیم.

تی‌پی‌لینک در نمایشگاه CES امسال از دو روتر بی‌سیم و یک تقویت‌کننده وای‌فای پرقدرت رونمایی کرد. این شرکت پس از آن‌که در سال ۲۰۱۶ یک محصول پرچم‌دار ارایه کرد، به نظر می‌رسد امسال را بدون سروصدای زیادی پشت سر بگذارد و بیشتر روی فروش محصولاتش تمرکز کند. 

اولین محصول معرفی شده تی‌پی‌لینک، روترهای Deco M5 است که در واقع سیستم مش وای‌فای این شرکت است. تی‌پی‌لینک در یک محصول سه روتر Deco M5 و در محصول دیگر یک روتر Deco M5 و یک پارولاین تعبیه کرده است. این روترها از پردازنده کوال‌کام استفاده می‌کنند و در رده AC1200 هستند. این روترها که برای نصب روی دیوار مناسب‌اند، از دو درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی و یک درگاه مینی یواس‌بی سود می‌برند و مجهز به فناوری MIMO 2x2 هستند. 

کاربران با استفاده از این روترها و همچنین محصول پاورلاین هماهنگ شده با این‌ها می‌توانند فضاهای بزرگ اداری را تحت پوشش یک شبکه بی‌سیم و اینترنت وای‌فای پرقدرت و یکسان قرار بدهند. 

محصول بعدی تی‌پی‌لینک، روتر پرقدرت AC2300 این شرکت به نام Archer C2300 است. این روتر از فناوری MU-MIMO و مشخصات MIMO 4x4 با سه آنتن خارجی و یک آنتن داخلی سود می‌برد. پردازنده این روتر برودکام است و برای کاربردهای استریم ویدیوهای 4K طراحی شده است. 

تی‌پی‌لینک برای شروع سال جدید از یک تقویت‌کننده وای‌فای به نام RE650 در رده AC2600 نیز رونمایی کرد. این تقویت‌کننده دوبانده می‌تواند هر سیگنال شبکه بی‌سیم را به شدت تقویت کرده و دوباره در خانه یا اداره منتشر کند. مجهز به چهار آنتن خارجی و درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی است و از فناوری MU-MIMO پشتیبانی می‌کند. این تقویت‌کننده می‌تواند به دیوار و پریز برق متصل شده و در هر بخشی از خانه یا اتاق‌های اداری نصب شود. 

تی‌پی‌لینک درباره قیمت و زمان عرضه این محصولات صحبتی نکرده است. 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟