تازه‌های شبکه شماره 184
سیستم وای‌فای مش خانگی جدید امپد
بازار سیستم‌های وای‌فای مش در حال توسعه است. شرکت «امپد» نیز اولین سیستم وای‌فای مش خانگی خود را به نام Ally معرفی کرد. در این سیستم دو دستگاه وجود دارد که یکی توسعه‌دهنده‌ای دو بانده در رده AC1900 و دستگاه دوم روتری به نام Wireless Ally Whole Home Smart Wi-Fi است. این روتر نیز در رده AC1900 است.

1606683296_1_0.gif

این روتر و توسعه‌دهنده به طور کامل با یکدیگر سازگار و هماهنگ می‌شوند تا با تقویت سیگنال‌ها در شبکه بی‌سیم، تأخیر و نویز را به حداقل برسانند و کاربران بتوانند بالاترین کیفیت وای‌فای را تجربه کنند. امپد می‌گوید که این سیستم می‌تواند فضایی به مساحت ۴.۵ کیلومترمربع را پوشش دهد که فراتر از تصور است. امپد روی این محصول سیستم محافظت از شبکه در برابر بدافزارها و حملات فیشینگ آنلاین را به کمک سیستم Chime عرضه می‌کند. Chime پلتفرم روتری توسعه‌داده‌شده توسط شرکت آنتی‌ویروسی AVG است.

مطلب پیشنهادی

دانگلی پرسرعت برای کامپیوترهای دسکتاپ

با استفاده از سیستم Ally علاوه بر اینکه می‌توانید شبکه بی‌سیم بسیار قوی در تمام طبقات ساختمان خود داشته باشید، به طور نرم‌افزاری توسط روترها از سیستم محافظت شبکه خانگی برخوردار خواهید شد. روتر این سیستم دارای چهار درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی، یک درگاه WAN یک گیگابیتی و یک درگاه USB 3.0 هستند. هر دو دستگاه مجهز به فناوری MU-MIMO بوده و با اپلیکیشن‌های موبایل مدیریت و کنترل می‌شوند. سیستم وای‌فای مش امپد از ۲۰۰ دلار به بالا عرضه می‌شود. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟