ثبت رکوردی جدید در تاریخ
این روتر در یک ماه ۵۰۰ هزارتا فروخت!
روترهای بی‌سیم زیادی از برندهای معروف بودند که با استقبال و فروش بی‌نظیر و غافل‌گیرانه‌ای روبرو شدند به طوری که طرح و مدل این محصول تا سال‌ها توسط شرکت سازنده تکرار شده است اما خبر فروش ۵۰۰ هزار روتر از یک مدل در یک ماه؛ ثبت یک رکورد جدید در دنیا است.

1606683296_1_0.gif

شرکت سازنده موبایل‌های ارزان قیمت ولی با کیفیت شیا‌ئومی که البته این روزها هر چیزی می‌سازند؛ خبر داد روتر هوشمندش طی ما آگوست امسال ۵۰۰ هزار عدد فروش داشته است. این روتر در سال گذشته به تنهایی حدود سه میلیون عدد تا آخر اکتبر ۲۰۱۵ فروش داشته است. در اوایل امسال نیز شیائومی خبر داد مجموع فروش این روتر به عدد ۵ میلیون رسیده است. 

این میزان فروش برای یک روتر از یک برند غیرشبکه‌ای بسیار خوب و حیرت‌انگیز است. شیائومی می‌تواند با کمی میدریت بهتر فروش این روتر؛ رکورد فروش یک میلیون دستگاه در طی یک ماه را نیز پشت سر بگذارد. برخی از گمانه‌زنی‌ها می‌گویند این میزان فروش مربوط به یک مدل خاص نبوده و بلکه کل محصولات وای‌فای این شرکت از جمله چندین روتر را دربرمی‌گیرد که باز هم میزان فروش ۵۰۰ هزارتایی بسیار زیاد است. شیائومی بخشی از این موفقیت را مدیون بازار بزرگ چین و فروش گوشی‌های هوشمندش در کنار سرویس‌های اینترنت است. 

روتر وای‌فای هوشمند شیائومی به نام Mi WiFi Router 3 دوبانده و از سری AC1200 است که روی فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز سرعت ۳۰۰ مگابیت و روی فرکانس ۵ گیگاهرتز سرعت ۸۶۷ مگابیتی دارد و از چهار آنتن خارجی نیز بهره می‌برد که در تقویت و سرعت سیگنال‌های رادیویی نقش به‌سزایی دارند. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟