تازه‌های شبکه شماره ۱۸۳
اکسس‌پوینت دیواری فوق‌العاده سریع مناسب بیمارستان‌ها
شرکت تی‌پی‌لینک از دو اکسس‌پوینت دیواری AC برای کسب‌وکارهای SMB و محیط‌های کامپوس مانند مدرسه‌ها، بیمارستان‌ها، رستوران‌ها و هتل‌ها رونمایی کرد.

مدل اول، EAP330 در رده AC1900 فعالیت می‌کند و روی فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز سرعت ۶۰۰ مگابیتی و روی فرکانس پنج گیگاهرتز سرعت ۱۳۰۰ مگابیتی را به نمایش می‌گذارد. این اکسس‌پوینت به دو درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی مجهز است و فقط ۱۴ وات مصرف برق دارد. دو آنتن داخلی با قدرت‌های شش و هفت دسی‌بل و اندازه کوچک، از دیگر مشخصات این محصول هستند.

مطلب پیشنهادی

روتر توسعه‌دهنده پرقدرتی با سرعت ۱۳۰۰ مگابیت

چون این اکسس‌پوینت برای مصارف SMB طراحی شده است، تمامی ویژگی‌ها و امکانات مورد نیاز این رده کسب‌وکاری از جمله قابلیت‌های امنیتی و سیگنال‌دهی قوی و مطمئن را دارد. قیمت این محصول ۲۰۰ دلار اعلام شده است. مدل دوم اکسس‌پوینت دیواری جدید تی‌پی‌لینک، EAP320 نام دارد و در رده AC1200 برای کسب‌وکارها یا محیط‌های کوچک‌تر است. حداکثر سرعت در این اکسس‌پوینت برای فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز برابر ۳۰۰ مگابیت و برای فرکانس بیش از پنج گیگاهرتز ۸۶۷ مگابیت است. قیمت این محصول نیز ۱۵۰ دلار است. تی‌پی‌لینک می‌گوید که این محصولات مجهز به انواع فناوری‌های قدرت‌دهی و تضمین کیفیت سیگنال‌های مانند Beamforming هستند تا کسب‌وکارها از بابت سیگنال‌دهی خوب یا قطعی اینترنت و شبکه مطمئن باشند.

 انواع روش‌های دسترسی دستگاه‌های میهمان تعریف شده است و سیستم‌های احراز هویت کمک می‌کنند امنیت شبکه‌های وای‌فای تأمین شود. 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟