ZyXEL USG40HE
UTM مناسب برای کاربران خانگی
شرکت زایکسل نمونه تازه‌ای از دستگاه UTM را برای کاربران خانگی به‌نام USG40HE معرفی کرد. UTM (سرنام Unified Threat Management) دستگاهی سخت‌افزاری برای محافظت از شبکه و سیستم‌ها در مقابل تهدیدات خارجی و به‌خصوص نفوذ و حملات علیه سازمان و شبکه‌های شرکت‌های گسترده است.

دستگاه‌های UTM بیش‌تر برای شرکت‌های متوسط و بزرگ طراحی و استفاده می‌شدند. USG40HE به یک فایروال، ضدویروس، سیستم کشف حمله (IDS)، سیستم محافظت در مقابل حمله (IDP)، ضداسپم و فیلترسازی بر اساس محتوا مجهز است. این سیستم‌ به کاربران خانگی اجازه می‌دهد بالاترین سطح امنیتی لازم را برای اتصالات شبکه خانگی فراهم کنند. توان خروجی فایروال این دستگاه 400 مگابیت و این توان برای شبکه‌های VPN برابر 100 مگابیت است.

یک درگاه WAN، سه درگاه شبکه اترنت گیگابیتی و یک درگاه مشترک WAN /LAN امکانات ارتباطی UTM جدید زایکسل هستند. همچنین، از IPv6 پشتیبانی می‌کند و می‌تواند حداکثر، بیست هزار نشست وب را کنترل و مدیریت کند. این دستگاه میان مودم و یک روتر بی‌سیم یا سوییچ قرار گرفته و ترافیک ورودی/ خروجی شبکه خانگی را رصد و مانیتور می‌کند. قیمت آن 200 دلار اعلام شده است.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز