دوربین امنیتی داخلی آمازون با قابلیت پشتیبانی از الکسا
شرکت آمازون که بیشتر یک خرده‌فروشی بزرگ آنلاین شناخته می‌شود، یک دوربین امنیتی جدید برای مصارف داخل خانه به‌نام Cloud Cam معرفی کرد.

 آمازون برای خانه‌های هوشمند تجهیزات زیادی عرضه کرده و با معرفی این دوربین به‌دنبال تکمیل سبد محصولات خود است. دوربین Cloud Cam دقت تصویر 1080p Full HD دارد، زاویه دید آن 120 درجه است، سیستم صوتی دوکاناله، سیستم تشخیص حرکت قدرتمند، دید در شب و قابلیت ضبط تصویر و فیلم در تمام شبانه‌روز و طول هفته را بی‌وقفه دارد. این دوربین می‌تواند تصاویر و ویدئوهای ضبط شده را به طور مستقیم روی سرویس ابری AWS آمازون ذخیره‌سازی کند تا از راه دور قابل دسترسی باشند. همچنین، با استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل قابل کنترل هستند. اعلان‌ها روی موبایل برای کاربر ارسال می‌شوند و می‌تواند با مجموعه‌ای گسترده‌ از دستگاه‌های آمازون روی اینترنت اشیا از جمله دستیار هوشمند الکسا جفت شود. در نتیجه کاربران می‌توانند این دوربین را در بخش‌های مختلف خانه برای مراقبت از فرزندان، ورودی‌های خانه، بخش‌های حساس و هر مکان دیگری نصب کنند و از راه دور توسط موبایل یا دستورات صوتی الکسا، تصاویر دوربین را مشاهده و کنترل کنند. بسته دوتایی این دوربین 200 دلار و بسته سه‌تایی آن به قیمت 290 دلار به فروش می‌رسد.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال