دسترسی به مانیتور دوم بدون هزینه
چگونه می‌توانیم از گوشی اندرویدی به عنوان مانیتور دوم استفاده کنیم؟
برنامه‌نویسان، تدوین‌گران و طراحان به خوبی می‌دانند که داشتن مانیتور دوم چه مزایایی به همراه دارد. حتا برای کاربران عادی نیز داشتن مانیتور دوم سودمند خواهد بود. اما از طرفی خرید مانیتور دوم شاید برای بسیاری از کاربران چندان مقرون به صرفه و کاربردی نباشد. بر همین اساس در این مقاله تصمیم گرفتیم راهکار بسیار ساده‌ای را به شما معرفی کنیم که به شما اجازه می‌دهد از گوشی یا تبلت اندرویدی خود به عنوان مانیتور دوم استفاه کنید.

چرا باید از مانیتور دوم استفاده کنیم؟

کاربران از مانیتور اصلی کامپیوتر خود برای انجام کارهای اساسی و مشاهده فعالیت‌هایی که روی سامانه آن‌ها انجام می‌شود استفاده می‌کنند. اما زمانی که نیاز داشته باشید یکسری کارهای فنی پیشرفته را انجام دهید آن‌گاه مجبور خواهید بود به سراغ مانیتور دوم یا حتا چند مانیتور بروید. اینکار به شما کمک می‌کند به شکل دقیقی بر کارهای خود نظارت داشته باشید. اما روشی که ما در این مقاله به شما معرفی می‌کنیم به هیچ عنوان هزینه‌ای به شما تحمیل نمی‌کند، اما در مقابل به شما اجازه می‌دهد در کنار کامپیوتر شخصی یا مک خود از گوشی اندرویدی به عنوان مانیتور دوم استفاده کنید.


خواننده گرامی: برای ادامه مطالعه این مقاله نیاز به عضویت در سایت دارید. اگر عضو سایت هستید اطلاعات کاربری خود را وارد کنید؛ در غیر این‌صورت ثبت نام نمایید، تا به تمامی مقالات دسترسی داشته باشید.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز