هر دم از این باغ بری می‌رسد!
صداهای مزاحم؛ مشکل جدید گوشی‌های iPhone X
پس از مشاهده خط سبز در کنار صفحه نمایش، از کار افتادن صفحه لمسی در هوای سرد و چندین مشکل کوچک و بزرگ دیگر، حالا کاربران اپل از شنیده شدن صداهای اضافی از بلندگوی گوشی iPhone X خود خبر دادند.

برای هر وسیله الکترونیکی‌ای این احتمال وجود دارد که خراب شود، ایراد داشته باشد و یا حتا اصلا از ابتدا کار نکند. اما آخرین گوشی بزرگترین سازنده گوشی هوشمند در جهان یک آبمیوه‌گیری معمولی نیست و انتظارات از آن خیلی بالاتر از این حرف‌ها است. 

آیفون 10 که با سر و صدای زیادی وارد بازار شد، از ابتدای ورود با مشکلات زیادی رو به رو بوده است. از عدم توانایی تشخیص چهره در شب رونمایی، تا بادکردن باتری و عدم توانایی در تایپ کردن حرف "i". برخی از این مشکلات از طریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری حل شده‌اند و برخی همچنان در دست تشخیص و تعمیرند. 

ظرف یکی دو روز گذشته، برخی از دارندگان این گوشی خبر از شنیده شدن صداهای اضافی از بلندگوی این گوشی پرمدعا حین پخش موسیقی، تماشای فیلم و یا اجرای بازی با صدای بلند می‌دهند. از آن‌جا که این مشکل همه‌گیر نیست و گزارش‌ این اختلال از سوی تمام صاحبان این گوشی ارائه نشده است، می‌توان حدس زد که این یک مشکل سخت‌افزاری است. البته مشکل مشابهی در گوشی‌های سری iPhone 8 نیز وجود داشت که با یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری حل شد؛ اما هنوز مشخص نیست که این مشکل هم با یک به‌روزرسانی قابل حل است و یا این گوشی‌ها باید تعویض شوند.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز