کاهش کیفیت فیس آی‌دی برای تولید سریع‌تری آیفون X
آیا اپل کیفیت فیس آی‌دی آیفون X را کاهش می‌دهد؟
طبق تازه‌ترین گزارش‌های به دست آمده، ظاهرا شرکت اپل قصد دارد با کاهش کیفیت تولید مجموعه فیس‌ آی‌دی (Face ID) آیفون X سعی کند تا تأخیر به وجود آمده در زمان عرضه این محصول را کاهش دهد! اما آیا این امر صحت دارد؟ با سایت شبکه همراه باشید.

اپل از بیست و هفتم اکتبر پیش‌ فروض آیفون X را آغاز کرد و قرار بود عرضه آن را از سوم نوامبر شروع کند. اما طبق گزارش‌ها اپل نتوانسته هم اکنون به مقدار پیش‌فروش‌های آیفون X تولید کرده و در روز سوم نوامبر هم قادر به عرضه مقدار سفارش‌های ثبت شده نخواهد بود! بنابراین این شرکت باید در پی ترفندی برای افزایش سرعت تولید آیفون X باشد! طبق گزارش‌ها، ظاهرا اپل قصد دارد با کاهش کیفیت تولید مجموعه فیس‌ آی‌دی این گوشی، سرعت تولید آن را افرایش دهد!

ظاهرا تولید قطعات مختلف و ظریف بکار رفته در فیس آی‌دی آیفون X دلیل اصلی محسوب می‌شود که منجر به کاهش سرعت تولید این محصول شده است. بنابراین برخی از منابع خبری عقیده دارند که اپل دستور کاهش کیفیت تولید مجموعه فیس‌ آیدی آیفون X را صادر کرده است تا بدین ترتیب سرعت تولید این محصول افزایش یابد و اپل بتواند پاسخگوی نیاز کاربران و سفارش‌های آن‌ها باشد.

البته به نظر می‌رسد که اپل به تازگی در قبال این خبرها از خود عکس‌العمل نشان داده و عنوان کرده که به هیچ عنوان کیفیت تولید قطعات آیفون X را کاهش نخواهد داد. با این وجود هنوز مشخص نیست که سرنوشت این مسئله چه می‌شود؟ به نظر شما آیا اپل برای جبران سرعت کم تولید آیفون X دستور کاهش کیفیت ساخت فیس آی‌دی و صرف زمان بر روی آن را صادر کرده است؟


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟

ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

اشتراک ماهنامه شبکه

اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز