کاهش کیفیت فیس آی‌دی برای تولید سریع‌تری آیفون X
آیا اپل کیفیت فیس آی‌دی آیفون X را کاهش می‌دهد؟
طبق تازه‌ترین گزارش‌های به دست آمده، ظاهرا شرکت اپل قصد دارد با کاهش کیفیت تولید مجموعه فیس‌ آی‌دی (Face ID) آیفون X سعی کند تا تأخیر به وجود آمده در زمان عرضه این محصول را کاهش دهد! اما آیا این امر صحت دارد؟ با سایت شبکه همراه باشید.

760 4_0.gif

اپل از بیست و هفتم اکتبر پیش‌ فروض آیفون X را آغاز کرد و قرار بود عرضه آن را از سوم نوامبر شروع کند. اما طبق گزارش‌ها اپل نتوانسته هم اکنون به مقدار پیش‌فروش‌های آیفون X تولید کرده و در روز سوم نوامبر هم قادر به عرضه مقدار سفارش‌های ثبت شده نخواهد بود! بنابراین این شرکت باید در پی ترفندی برای افزایش سرعت تولید آیفون X باشد! طبق گزارش‌ها، ظاهرا اپل قصد دارد با کاهش کیفیت تولید مجموعه فیس‌ آی‌دی این گوشی، سرعت تولید آن را افرایش دهد!

ظاهرا تولید قطعات مختلف و ظریف بکار رفته در فیس آی‌دی آیفون X دلیل اصلی محسوب می‌شود که منجر به کاهش سرعت تولید این محصول شده است. بنابراین برخی از منابع خبری عقیده دارند که اپل دستور کاهش کیفیت تولید مجموعه فیس‌ آیدی آیفون X را صادر کرده است تا بدین ترتیب سرعت تولید این محصول افزایش یابد و اپل بتواند پاسخگوی نیاز کاربران و سفارش‌های آن‌ها باشد.

البته به نظر می‌رسد که اپل به تازگی در قبال این خبرها از خود عکس‌العمل نشان داده و عنوان کرده که به هیچ عنوان کیفیت تولید قطعات آیفون X را کاهش نخواهد داد. با این وجود هنوز مشخص نیست که سرنوشت این مسئله چه می‌شود؟ به نظر شما آیا اپل برای جبران سرعت کم تولید آیفون X دستور کاهش کیفیت ساخت فیس آی‌دی و صرف زمان بر روی آن را صادر کرده است؟

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟