دستاوردهای شرکت ایرانسل
هوشمندسازی کسب‌وکارها در مصاحبه با مدیر ارشد فروش سازمانی شرکت ایرانسل - ویدئو
آقای دکتر قنادان مدیرارشد فروش سازمانی شرکت ایرانسل در هیجدهمین نمایشگاه تلکام از دستاوردها و پروژه های شرکت ایرانسل در زمینه اینترنت اشیا و هوشمندسازی کسب و کارها در حال حاضر و برنامه های آتی این شرکت در آینده نزدیک خبر داد. در ادامه مشروح مصاحبه با ایشان در سالن ایرانسل نمایشگاه تلکام را ملاحظه فرمایید.

ویژگی بارز شرکت ایرانسل به‌عنوان یکی از بزرگترین اپراتورهای دیتای کشور همگامی با تکنولوژی‌های روز دنیا و کم‌کردن فاصله تکنولوژیکی ایران با سایر کشورهای در حال توسعه جهان است.این موضوع قبلا برروی پهن باند انجام و درحال حاضر با تکنولوژی NB_IOT در حال انجام است. با توجه به نقشی که مدیریت هوشمندی در بهره‌وری بالاتر شرکت‌ها و سازمان‌ها دارد این شرکت عنایت ویژه‌ای به حوزه‌های مختلف اینترنت اشیاء داشته که از جمله آن افتتاح سامانه هوشمند مدیریت‌شهری در شهرانزلی با حضور رییس‌جمهور محترم بوده است. از دیگر طرح‌های این شرکت ارتباطات ماشین به ماشین در حوزه حمل و نقل، حوزه پولی و مالی، پروژه NB_IOT با شرکت گاز، آبیاری هوشمند، مدیریت پسماند، مدیریت مصرف سوخت، مدیریت ساختمان و ... می باشد. از دیگر طرحهای این شرکت راهکارهایی است که برای اشخاص حقوقی و حقیقی به منظور تهیه و تحویل کسب و کار سازمانی ایجاد کرده است. برای این منظور در سه لایه برقراری ارتباط، ارایه پلتفرم و لایه نهایی راهکار و سرویس ارایه می‌کند. از دیگر مواردی که این شرکت در نمایشگاه از آن رونمایی کرد راهکارهای تبلیغاتی هوشمند است که این شرکت معتقد است باید پیام صحیح در مکان صحیح در زمان صحیح به مخاطب صحیح ارسال شود. 

مطلب پیشنهادی

اینترنت اشیا و هوشمندسازی در گفت‌وگو با مدیر مارکتینگ همراه اول کسب وکار – ویدئو

تماشای این ویدئو را به علاقمندان حوزه‌های جدید فناوری و کسانی که علاقمند به فهم دقیق‌تر کاربردهای اینترنت‌اشیا و اقدامات انجام شده توسط شرکت ایرانسل‌هستند، توصیه می‌کنیم.


ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از دکه‌های روزنامه فروشی تهران و شهرستان‌ها تهیه کنید. همچنین می‌توانید برای مطالعه شماره‌ها مختلف آن به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایید.

آخرین نسخه ماهنامه شبکه را دریافت کنید
برای دانلود ماهنامه شبکه 222 با پرونده ویژه «ترفندهای سیستم‌عامل‌ها» اینجا کلیک کنید.

اشتراک ماهنامه شبکه
اشتراک ماهنامه شبکه یکی دیگر از راه‌های دسترسی به مطالب مجله است؛ به ویژه اشتراک آنلاین که با قیمتی مناسب محتوای کامل مجله، شامل مطالب و آگهی‌ها را در ختیار شما قرار می‌دهد.

برچسب: 

مطالب پربازدید روز

پشتیبانی توسط ایران دروپال