حلقه‌ پوشیدنی برای پیوند فناوری و سلامتی
لیونل توماس درباره ایده تازه خود می‌گوید: «ایده من این بود که محصولی ساده را طراحی و تولید کنم که بتواند با پیوند فناوری و سلامتی تجربه جدید و دلپذیری از زندگی شخصی را برای کاربر فراهم کند.»

1606683296_1_0.gif

بعد از سال‌ها کار خستگی ناپذیر لیونل توماس و تیم او سرانجام توانستند به صورت رسمی از محصول جدید و فناوارنه پوشیدنی خود رونمایی کنند. محصولی به نام حلقه Rhythm.

این محصول به منظور بهتر کردن فعالیت‌های ورزشی با پخش موسیقی‌های آرام بخش طراحی و تولید شده است. حلقه Rhythm از مدتی پیش برای پیش سفارش در Indiegogo قرار گرفته است. برخلاف بسیاری از محصولات فناوارانه پوشیدنی، Rhythm روی انگشتان کاربر قرار می‌گیرد و به خوبی فعالیت‌های مربوط به بررسی میزان مصرف کالری را اندازه‌گیری می‌کند. به صورت همزمان اما این محصول به کاربر اجازه می‌دهد تا به مدیریت پخش موسیقی نیز بپردازد و موسیقی‌ها را تعویض کند و یا به صورت اتفاقی به آن‌ها گوش فرا دهد.

اما کارآیی شگفت‌آور حلقه Rhythm به عنوان یک محصول فناوارانه پوشیدنی در مزایای فوق خلاصه نمی‌شود، بلکه این محصول دارای ویژگی‌های منحصر به فرد دیگری است که آن را از سایر محصولات فناورانه بسیار متمایز می‌کند.

اندازه کوچک آن کار با این محصول را برای بسیاری از کاربران بسیار ساده می‌کند و آن‌ها می‌توانند به سادگی به موسیقی‌های دلخواه خود گوش فرا دهند. به صورت همزمان ماژول بلوتوث نسخه 4 نیز به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا این محصول را با هر ابزار همراهی سازگار کنند که این امکان نیز به کاربر این اجازه را می‌دهد تا به سادگی فهرست پخش خود را مدیریت کند.

درگاه Micro USB نیز به شما این امکان را می‌دهد تا دستگاه را به یک ابزار آندرویدی یا دارای سیستمعامل اپل متصل کنید و از طریق اپلیکیشنی که به این منظور طراحی شده است داده‌های مربوط به مصرف کالری خود را تحلیل کنید. چراغ LED نیز به کاربر اعلام می‌کند که چه زمانی باتری دستگاه در حال تمام شدن است. این محصول را می‌توانید از طریق شارژ مخصوص یا با تبلت، نوت بوک و پی‌سی و از طریق درگاه Micro USB شارژ کنید.

حلقه Rhythm را باید حاصل کودک درون لیونل توماس دانست، یک فناوری پوشیدنی که حاصل ذهن یک مدیر شبکه است که 15 سال گذشته را مشغول کار با شبکه‌های مختلف رایانه‌ای بوده است. فرآیند توسعه این محصول از سال 2010 آغاز شده است. در طول این پنج سال لیونل به صورت ممتد با بسیاری از طراحان و مهندسان کار کرده است و حالا آماده است تا جهان را با محصول فناورانه خود غافلگیر کند.

لیونل توماس درباره ایده خود می‌گوید: « ایده من این بود که محصولی ساده را طراحی و تولید کنم که بتواند با پیوند فناوری و سلامتی تجربه جدید و دلپذیری از زندگی شخصی را برای کاربر فراهم کند.» اگر دوست دارید در خصوص حلقه Rhythm بیشتر بدانید، می‌توانید به وب سایت آن به نشانی  http://www.myrhythmring.net مراجعه کنید.

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟