۷ فناوری عجیب برای حفظ سلامتی و زیبایی
فناوری‌های عجیب زیبایی: لیزرهای تقویت مو
ریزش مو و مقابله با آن از دیرباز یکی از دغدغه‌های بشر بوده است. متأسفانه با افزایش سن و بنا به دلایل خاص دیگر، ریزش مو در افراد آغاز می‌شود و می‌تواند درنهایت به کم‌پشتی مو و حتی طاسی منجر شود.

طی سال‌های اخیر، دستگاه‌های زیادی به‌منظور مقابله با ریزش مو و رویش مجدد موی سر تولید شده‌اند. لیرزهای تقویت مو از جمله این نوع دستگاه‌ها محسوب می‌شوند. لیزرهای تقویت موی سر با ارسال انرژی و پالس‌های لیزری به تحریک و تقویت فولیکول‌های مو منجر می‌شوند و به این صورت از نازک شدن مو و ریزش آن جلوگیری می‌کنند.

مطلب پیشنهادی

گجت‌های کنترل طرز قرارگیری بدن
۷ فناوری عجیب برای حفظ سلامتی و زیبایی

دقت داشته باشید لیرزهای تقویت مو ممکن است با نام لیزرهای رویش مجدد مو هم عرضه شوند، اما باید بدانید این دستگاه‌ها تأثیری روی بخش‌هایی از سر که موهای آن کاملاً از بین رفته ندارند. اگر موهای سرتان کاملاً ریخته باشد، استفاه از لیزرهای تقویت مو کمکی به شما نمی‌کند.

لیزرهای تقویت مو تنها می‌توانند از نازک‌تر یا ضعیف‌تر شدن موی سر جلوگیری کنند و با تحریک لایه زیرین پوست، موهای ضعیف شده را تقویت و بار دیگر به حالت عادی بازگردانند. هم‌اکنون انواع و مدل‌های مختلفی از این نوع دستگاه‌ها موجود هستند و عموماً قیمت بالایی دارند. تأثیر استفاده از لیزرهای تقویت مو در اوایل و اواسط ریزش مو کاملاً تأیید شده است. لیزرهای تقویت مو هم از جمله دیگر محصولات مرتبط با حوزه سلامت و زیبایی هستند که تکنولوژی طی چند سال اخیر آن را برای ما به ارمغان آورده است.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟