۷ فناوری عجیب برای حفظ سلامتی و زیبایی
لیزرهای از بین برنده چین و چروک پوست
طی چند سال اخیر، تکنولوژی منجر شده است در حوزه سلامت و زیبایی شاهد پیشرفت‌های حیرت‌انگیزی باشیم. پیشرفت‌هایی که شاید تا چند سال پیش دستیابی به آن‌ها عجیب و به دور از واقعیت به نظر می‌رسید

بشر همواره تمایل داشته است با عوامل خارجی نشان‌دهنده افزایش سن مبارزه کند. چین و چروک‌های پوست یک نمونه از این نوع نشانه‌ها محسوب می‌شوند. شاید تا چند سال پیش لیرزهای از بین برنده چین و چروک پوست بیشتر ابزارهای تبلیغاتی بودند که در عمل بازده مناسبی نداشتند. اغلب افراد از به‌کارگیری این دستگاه‌ها ناراضی بودند و مدعی می‌شدند استفاده از آن‌ها هیچ فایده‌‌ عملی ندارد. 

مطلب پیشنهادی

دانلود کنید: اپلیکیشنی برای سلامتی و تناسب اندام در ایام نوروز
مانکن؛ دکتر تغذیه و تناسب اندام در تلفن همراه

اما امروزه و با پیشرفت‌هایی که در زمینه تکنولوژی ایجاد شده است، لیرزهای از بین برنده چین و چروک پوست توانستند بازده موفقیت‌آمیز خود را اثبات کنند. اگرچه همچنان جنبه تبلیغاتی این دستگاه‌ها به شکل ویژه‌ای حفظ شده است، اما مؤثر بودن استفاده از آن‌ها به‌منظور از بین بردن چین و چروک پوست ثابت شده است. اما لیرزهای از بین برنده چین و چروک پوست چگونه عمل می‌کنند؟

لیرزهای استاندارد و باکیفیتی که به این منظور ساخته می‌شوند، با ارسال پالس‌های لیزری به تحریک سطح زیرین پوست و نواحی که حالت چروک خوردگی دارند، منجر خواهند شد. این نواحی عموماً به بخش‌های نظیر صورت و اطراف چشم که در دیدرس هستند، مربوط می‌شود.

تحریک لیزری ارائه شده به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌شود که پوست را برای تولید فیبرهای کلاژن جدید ترغیب می‌کند. فیبرهای کلاژن به‌تدریج در لایه زیرین پوست و بخش‌های چروک‌دار آن قرار می‌گیرند و می‌توانند به ناپدید شدن چین و چروک پوست منجر شوند. با استفاده مدوام و البته برنامه‌ریزی شده از لیرزهای از بین برنده چین و چروک پوست باکیفیت می‌توانید شاهد بازده حیرت‌انگیزی باشید. لیرزهای از بین برنده چین و چروک پوست از دستگاه‌هایی هستند که تکنولوژی به‌منظور مقابله با پیری آن را برای انسان به ارمغان آورده است.

 

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟