معرفی مادربرد X99-E-10G WS
با شاخص‌ترین مادربورد ایستگاه‌کاری ایسوس آشنا شوید!
شرکت ایسوس قدرتمندترین مادربررد پلتفرم X99 مخصوص ایستگاه کاری خود را به مدل X99-E-10G WS به مدیران شبکه، دیتاسنترها و ورک‌استیشن‌‌ها معرفی کرد. این مادربررد از آخرین پردازنده‌های سری Core i7 اینتل پشتیبانی می‌کند و با تعبیه 7 شکاف توسعه‌دهنده گرافیکی، می‌تواند از پیکربندی‌های 4 گرافیکی SLI و CrossFireX با رابط PCI Express 3.0 و در سرعت 16x حمایت کند. همچنین دو پورت 10G برای شبکه LAN آن درنظر گرفته شده است.

مادربرد X99-E-10G WS به دلیل دارابودن پهنای باند 2 برابر PCI Express، برای مهندسان، طراحان و محققان ارزش بالایی دارد و استفاده از پیکربندی‌های یاد شده و بدون محدودیت آن، عملکرد شتاب‌دهنده‌های گرافیکی را به بالاترین میزان افزایش می‌دهد. همچنین سازگاری با کارت‌های RAID و ذخیره‌سازهای مبتنی بر رابط PCI Express، این افزایش کارایی را در این مادربورد محسوس‌تر خواهد کرد.

معرفی مادربرد X99-E-10G WS ایسوس برای ورک‌استیشن‌‌ها

مادربرد X99-E-10G WS به دلیل دارابودن پهنای باند دو برابر PCI Express، برای مهندسان، طراحان و محققان ارزش بالایی دارد و استفاده از پیکربندی‌های یاد شده و بدون محدودیت آن، عملکرد شتاب‌دهنده‌های گرافیکی را به بالاترین میزان افزایش می‌دهد. همچنین سازگاری با کارت های RAID و ذخیره سازهای مبتنی بر رابط PCI Express، این افزایش کارایی را در این مادربورد محسوس‌تر خواهد کرد. این نخستین مادربورد مخصوص ایستگاه کاری است که به آخرین نسل شبکه و راهکارهای اتصال پرسرعت دسترسی دارد. دو کارت شبکه  10G Base-T م(10G) اینتل می‌تواند با حداکثر سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه فعالیت کند.

معرفی مادربرد X99-E-10G WS ایسوس برای ورک‌استیشن‌‌ها

بکارگیری هر دو نوع A و C  رابط USB 3.1 و سوکت‌های U.2 و M.2 تا سرعت خواندن و نوشتن حداکثر 32 گیگابیت بر ثانیه داده در SSDها از دیگر قابلیت‌‌های این محصول است. همچنین راهکار 5Way Optimizatio برای بهینه کردن مادربرد فقط با یک کلیک، کارت صوتی مجهز به فناوری Crystal Sound 3 با قطعات با کیفیت، استفاده از راهکار SafeSlot و فناوری Aura RGB برای نورپردازی سیستم از دیگر ویژگی‌های مادربرد X99-E-10G WS شرکت ایسوس است.

 

ماهنامه شبکه را از کجا تهیه کنیم؟
ماهنامه شبکه را می‌توانید از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و نیز از دکه‌های روزنامه‌فروشی تهیه نمائید.

ثبت اشتراک نسخه کاغذی ماهنامه شبکه     
ثبت اشتراک نسخه آنلاین

 

کتاب الکترونیک +Network راهنمای شبکه‌ها

  • برای دانلود تنها کتاب کامل ترجمه فارسی +Network  اینجا  کلیک کنید.

کتاب الکترونیک دوره مقدماتی آموزش پایتون

  • اگر قصد یادگیری برنامه‌نویسی را دارید ولی هیچ پیش‌زمینه‌ای ندارید اینجا کلیک کنید.

ایسوس

نظر شما چیست؟